Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

V areálu Škodaland vyroste letní kino

Plánujete si program na léto? Jeden červencový víkend můžete věnovat českým filmům. V rámci oslav dvacátého výročí Půjčovny strojů totiž v multifunkčním areálu Škodaland vyroste letní kino a vstup bude zdarma.

Romantické rande anebo příjemné posezení s přáteli si naplánujte na červenec. Večery od čtvrtka 26. července do soboty 28. července mohou nejen filmoví fanoušci strávit sledováním oblíbených českých filmů. Letní kino si tak užijete s pozadím malebného historického náměstí.

Mobilní letní kino do Plzně zavítá v rámci Letního filmového promítání, které organizuje Půjčovna strojů společnosti Zeppelin CZ. Projekce začíná se setměním kolem 21:15 a vstup je zcela zdarma. Návštěvníci se mohou těšit na filmy Muži v naději, Ženy v pokušení nebo Saturnina. Kapacita kina je téměř neomezená – kromě připravených laviček je tu dost místa k posezení na zemi. Nezapomeňte tedy deku a klidně i to, na co zrovna budete mít chuť.

Pro všechny, kteří dorazí prožít večer pod širým nebem s českým filmem je připravena soutěž – zapojit se může každý vyfocením a nasdílením fotky na facebookové stránky Půjčovny strojů. Oceněni budou tři výherci, kterým se nejlépe povede zachytit společný motiv Půjčovny a areálu. Hrát se bude o mobilní telefon CAT a zajímavé reklamní předměty.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ, která celou akci pořádá, je specialistou na flexibilní pronájmy strojů a zařízení různých značek. Základem nabídky je stavební, zemní a zemědělská technika značky Cat. Firma ve všech třinácti pobočkách garantuje špičkový stav pronajímané techniky, výhodné financování nebo dopravu techniky na místo určení. V případě potřeby zajistí i obsluhu stroje

Program letního kina

26. 7. – Muži v naději
27. 7. – Ženy v pokušení
28. 7. – Saturnin

Začátek vždy cca 21:30.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: