Stadion FC Viktoria. Ilustrační foto: M. Unger, CC BY 2.0

Viktoria Plzeň hraje v úterý na stadionu slavného Realu Madrid. Sledujte projekci utkání v pivovaru!

Viktorii Plzeň čeká historický moment. V úterý 23. října se od 21 hodin představí na stadionu Santiago Bernabéu proti slavnému Realu Madrid. Pokud nevyrážíte přímo do Španělska, máte možnost přijít svěřencům trenéra Pavla Vrby fandit do areálu plzeňského pivovaru, kde na vás kromě projekce zápasu čeká i bohatý doprovodný program.

Akce odstartuje v 19 hodin. Před zápasem zahraje kapela Lucie Revival a hlavně nebude chybět skvělé plzeňské pivo. Pro návštěvníky je připravena soutěž o dvě vstupenky na domácí zápas s Realem Madrid, který je již vyprodaný. Další soutěž bude o dres kapitána týmu Romana Hubníka, který přiveze přímo z Madridu. Vstup na akce je zcela zdarma. Tak přijďte na dálku podpořit plzeňské fotbalisty!

Utkání s Realem Madrid je pro všechny Viktoriány obrovským svátkem, jde o jedno z největších utkání klubové historie. Proto jsme ve spolupráci s městem Plzeň připravili všem fanouškům možnost, aby mohli toto výjimečné utkání sledovat společně. Doprovodný program bude opravdu bohatý a věříme, že si cestu v úterý večer najde do pivovaru co nejvíce fanoušků,“ říká mluvčí Viktorky Václav Hanzlík.

Proti Realu nastoupí i mladí hráči Viktorie Plzeň. Tým U19 hraje v 16 hodin a pokud se managementu klubu podaří zajistit vše potřebné, bude se i tento duel promítat na nádvoří pivovaru. Více se dozvíte přímo na webových stránkách klubu.

Plzeň je po dvou odehraných zápasech v základní skupině na čtvrtém a zároveň posledním místě tabulky s jedním bodem za domácí remízu s CSKA Moskva. Real Madrid je aktuálně na druhém místě, a to díky překvapivé prohře 0:1 v Moskvě.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: