Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Testování antigenními testy ve FN Plzeň

Do bezplatného testování široké veřejnosti antigenními testy se zapojuje i FN Plzeň. Od 16. prosince 2020 od 13 hodin mohou občané, kteří jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění, požádat o provedení antigenního testu na covid-19.

Zájemce o testování se objedná online na webových stránkách Fakultní nemocnice Plzeň. Vyšetření se provádí  na odběrovém místě ve FN Plzeň-Bory (bývalá vojenská nemocnice) na základě předložení průkazu pojištěnce. Po absolvování testu antigenu viru SARS CoV-2 občan dostane informaci o výsledku. V případě pozitivního výsledku antigenu mu bude neprodleně proveden další odběr,  PCR test. Informaci o výsledku PCR testu dostane klient standardně prostřednictvím SMS do 48 hodin.

Vyšetření antigenními testy každého zájemce je možné nejvýše jedenkrát za 5 dní. Přihlášením na termín testování občan souhlasí, že v případě, že není zdravotně pojištěn nebo v případě, že obdobný test absolvoval v předchozích pěti dnech, bude mu vyfakturována plná cena testu, tj. 350,72 Kč vč. DPH.

Odběrové místo je určené pro pěší příchozí a je označeno zeleně ANTIGENNÍ TESTY „RYCHLOTESTY“.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: