Foto: FB Barvám neutečeš

Barvám Neutečeš ani v Plzni

Fenomenální běh Barvám Neutečeš odstartuje již 4. ročník. Premiérově se představí také v Plzni 2. září v Borském parku od 13:00. Těšit se můžete na 5000 metrů dlouhou trať a 5x barevnou zónu! Chystá se pro vás několik překvapení, takže se máte na co těšit.

Barvy všude kam se podíváš

Chcete si užít běžeckou akci, kde není hlavním motivem rychlost, ale především zábava? Pak je pro vás Barvám Neutečeš to pravé! Barvám Neutečeš je zábavný rodinný běh ve víru barev. Děti i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi – zúčastnit se může opravdu každý! Stačí jediné, vyrazit na trasu dlouhou 5 km během či chůzí a nechat se při tom v pěti barevných zónách zasypat barvami. A pozor! V páté zóně vás čeká překvapení! Chcete překonat sami sebe a posunout své sportovní limity? Nebo si jen tak užít zábavný den spolu se svými přáteli či rodinnými příslušníky? Obojí je správně, všichni jste vítaní.

Stejně jako v minulých letech se bude běháním pomáhat ostatním. Díky Nadaci O2 poputuje z každého startovného částka 50 Kč na konto Linky bezpečí. Pojďte do toho a podpořte dobrou věc!

Nudit se rozhodně nebudete. Kromě atraktivní běžecké části je pro vás připraven i bohatý doprovodný program, včetně tradičního hromadného výhozu barev. Jednoduše, opravdu Barvám Neutečeš.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: