Foto: Unsplash

Celebrity milují francouzské buldočky

Francouzský buldoček je velmi populární plemeno. Tento roztomilý a přátelský mazlíček je naprosto skvělé domácí zvíře. Jistě ho vídáte v televizi a nebo v některém z bulvárních časopisů, protože je dokonce tak oblíbený, že si jej pořídila spousta celebrit.

Buldoček francouzský – vybíravý pes s jedinečným charakterem

Buldočci jsou úžasné plemeno. Jsou roztomilí a mají veselou a hravou povahou. Uvidíte je v televizi – často se objevují v reklamách a filmech. Psík se stal i hitem na internetu. Buldoček je hvězda na sociálních sítích. Majitelé těchto psů rádi zveřejňují jejich fotky. Filmů z buldočkama je opravdu hodně. Nejznámějším příkladem reklamy je scéna, kde buldoček drží v tlapkách jídlo. Je se třeba zmínit o tom, že toto plemeno je docela vybíravé v jídle. Granule pro francouzské buldočky musí mít speciální tvar. Buldočci mají specificky tvarovanou hlavu, proto vyžadují jiné krmivo než ostatní psi a jinak je přijímají. Horní pysk se setkává se spodním v jeho středu a zcela kryje zuby. Je relativně krátký a má zploštělý skus. Hlava buldočků je silná, široká a kvadratická. Nejlepší granule pro ně jsou ve tvaru kroketů.

Buldoček je skutečný Francouz. Je úžasný a jeho chování je většinou rozkošné, ačkoli občas se projeví jeho temperament a rozmarná povaha. Francouzský buldoček je vhodný pro méně aktivní lidi. Má rád ležení na gauči, a pokud mu to nedovolíte, určitě se rozzlobí, a dá najevo své city hlasitým vytím. Buldočci mají velmi rádi hraní a legraci. Kradou jídlo ze stolů, když nikdo nekouká. Občas si najde hračky a například se snaží jezdit na koloběžce. Musíte přísně dbát na správnou výchovu psa a vydávat jasné, důrazné povely. Rozmazlování a polevování z přísnosti je typický problém majitelů roztomilých francouzských buldočků.

Francouzský buldoček je pes slavných

Francouzský buldoček je oblíbené plemeno celebrit. Pořídila si jej spousta slavných lidí, například adoptivní dcera známého zpěváka Lionela Richieho. Buldoček Christiny Richie se jmenuje Ramon. Tento pes má obvykle má na sobě hezké, značkové oblečení. Buldočky má také ráda zpěvačka Jessica SImpson. Pořídila si tři pejsky – Alabamu, Hemingwaye a Rigby. Francouzského buldočka mají Beckhamovi. Zpěvačka, členka skupiny Spice Girls, manželka známého fotbalisty pořídilia si anglického buldoka – Coco – a v 2011 roce si pořídila si fenku francouzského buldočka – Scarlet. Francouzské buldočky má také americká podnikatelka, celebrita a spisovatelka Martha Steward.

Australský herec Hugh Jackman si koupil roztomilého buldočka. Nikdo neví, jaké je jeho jméno. Někteří lidé říkají, že je to Peaches, a ostatní tvrdí, že je to Dali – stejně jako jmenoval se Salvador Dali surrealistický malíř a básník. Malého, černobílého psího kamaráda má Rachel Bilson – herečka z filmů Doktorka z Dixie a O.C. Jinou populární majitelkou buldočka francouzského je americká herečka a modelka Denise Richard. Její pes se jmenuje Leo – přesně jako další známý majitel buldočka Leonardo DiCaprio. Tento herec má rád svého pejska Django – jméno se spojuje s filmem, v kterém hrál DiCaprio. Slavný módní návrhář Yves Saint Laurent také má buldočka. Fanouškem toho to plemena je také Dawid Kwiatkowski. Zpěvák bere psa s sebou na koncertní turné. Aranžérka Dorota Szelągowska má fenku, které dala jméno Frenchie.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: