Foto: ÚMO 3

Centrální plzeňský obvod přijme hledače kovů

Práce s detektorem kovů, pravidelné obchůzky a kontroly dětských hřišť a pískovišť. To v kostce obnáší práce kontrolora dětských hřišť, kterého v těchto dnech hledá Městský obvod Plzeň 3.

„Po několikaleté spolupráci se s námi loučí Josef Chyba, někdejší podplukovník a šéf plzeňské kriminálky, který pro nás v posledních letech pracoval jako ‚znalec dětských hřišť‘. Díky jeho pravidelným kontrolám s detektorem kovu v ruce jsme si mohli být jisti, že dětská hřiště a pískoviště jsou bezpečným místem pro naše děti,“ říká starosta centrálního městského obvodu David Procházka. 

Nyní Josef Chyba odchází do zaslouženého důchodu a obvod hledá na tuto pozici novou posilu. Jedná se o práci s detektorem kovů a zajištění kontroly pískovištích a dětských hřištích na území obvodu. Může jít jen o kontrolu hřišť a pískovišť v blízkosti bydliště, obvod vítá jakoukoliv formu spolupráce. Pro podrobnější informace se zájemci mohou obrátit na paní Marii Rumlovou (kontakt: 378 036 522, e-mail: [email protected]). 

„Panu Chybovi velmi děkuji za skvělou spolupráci a přeji mu hlavně pevné zdraví do dalších let,“ dodává starosta David Procházka.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: