Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Co musíte udělat, když chcete dokonale rovný a bílý úsměv?

Že úsměv jako z reklamy nikdy mít nebudete, protože nemáte dokonale stejné a zářivě bílé zuby? Všechno se dá zařídit, jen musíte vědět o moderních metodách a místech, kde vám je provedou. Podívejte se na to, jak estetická stomatologie pokročila a vykročte blíž ke krásnému úsměvu.

Krásné pravidelné zuby pro dokonalý úsměv

Máte trochu křivé zuby, někde vám chybí kousek a celkový tvar není ideální. Určitě vám musí vrtat hlavou, jak je možné, že skoro všechny známé osobnosti mají tak dokonalé zuby. Tajemství totiž spočívá v estetické úpravě chrupu. Patří sem zakrytí nerovností, doplnění chybějících kusů a vytvoří dokonale nerozpoznatelné náhrady. Metoda se označuje jako Smile-lifting a využívá nejmodernějších poznatků. Zubní korunky a fazety jsou totiž vyráběny přístrojem, takže výsledná kvalita skvělý vzhled je výsledkem mnoha propočtů a důkladně promyšlených postupů.

úsměv
Foto: Mediest

Moderní bělení zubů

Při bělení zubů se můžete rozhodnout, jestli zvolíte domácí postup, návštěvu specializované zubní kliniky anebo kombinaci obojího. V případě domácího bělení celý princip spočívá v aplikaci nosiče, do kterého se dává bělící gel. Ten potom nosíte po dobu stanovenou stomatologem.

Příklad moderní metody může být bělení plazmovou lampou ZOOM 3®, které provádí na klinice Mediestetik v Praze. Vše probíhá přímo v ordinaci, kdy je na zuby nanesen speciální gel a bělící proces je dále podpořen svícením UV lampou. Tato technologie je nejšetrnější a během jednoho sezení dokáže vybělit zuby až o 4 odstíny.

Nezapomínejte na prevenci

I po ošetření s pomocí moderních metod je stále dobré nezapomínat na základy v podobě prevence. Věnujte svým zubům denně alespoň dvakrát 3 minuty a uvidíte, že se vám odvděčí dlouhotrvající krásou, plnou funkčností bez bolestí. Do pravidelné péče také patří preventivní prohlídky u zubního lékaře.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: