Zdroj obrázku: Li Di - stock.adobe.com

Crossbody, ledvinky a peněženky do ruky aneb seznamte se s trendy roku 2024 a jejich barevnými variantami

S novým rokem přichází také nové módní trendy. Jaké kabelky se letos budou nosit a které modely bude lepší schovat do skříně? Módní mola sice zaplavily ohromné a přeplněné tašky, ale zároveň je v módě také minimalismus. Proto jsme pro vás sepsali hned tři tipy minimalistických tašek, do kterých se vám vejde vše nezbytné, dají se vzít kamkoliv, ale hlavně budou letos trendy. Které to jsou a v jaké barevné variantě si je pořídit?

Crossbody kabelky

Jsou malé, praktické a dají se vzít k čemukoliv – řeč je samozřejmě o crossbody taškách. Oblíbené crossbody kabelky si rozhodně nechejte někde, kde je budete mít po ruce a bude snadné je kdykoliv popadnout a vyrazit ven. Kdybychom se zaměřili na jejich barvy, vsaďte na aktuální barvu roku Fuzzy Peach. Tento broskvový odstín dokáže každý outfit oživit. Na výsluní se ale dostává také červená a odstín burgundy.

Ledvinky

Nedáte dopustit na svou dámskou ledvinku? Vzdávat se ji nemusíte ani v letošním roce. Ledvinky si totiž opět vydobyly své místo na výsluní a jak to vypadá, historie se opakuje a fanny packs jsou znovu módním doplňkem číslo jedna. Pohodlně se do nich vejde vše, co potřebujete, vypadají stylově a když je nosíte přes rameno, máte jejich obsah stále na očích. Bez dámských ledvinek se zkrátka neobejdeme ani v roce 2024. Při volbě materiálu se držte osvědčené klasiky, kterou je eko kůže. Pokud se vám líbí veselé a nepřehlédnutelné barvy, tmavě či světle růžovýa fanny pack je jasnou volbou. Pohrát si můžete také s barvou popruhů a pořídit si růžové, černé i zelené varianty.

Peněženky přes rameno

Dalším typem tašek, které budou v ulicích letos k vidění, jsou tradiční peněženky s popruhem nebo též minikabelky. Stejně jako do ledvinek, i do peněženek se vejde vše základní a zbytečnosti tak můžete nechat doma. Peněženky s popruhem jsou diskrétní a rozhodně je nemusíte nosit pouze na plesy a společenské události s předepsaným dress codem. Nemáte-li rádi prázdné ruce a neustále si musíte s něčím pohrávat a něco žmoulat, jsou tím nejlepším pomocníkem. Zaměstnají vám ruce a ještě navíc budete vypadat elegantně. Opět se nebojte sáhnout po tmavě růžové. Oživíte svůj outfit a přitáhnete pozornost okolí.

Udělejte si radost novou kabelkou

Chcete se potěšit novou taškou? Podívejte se na bohatou nabídku kabelek všech velikostí i tvarů na eshopu https://www.kabelky-vyprodej.eu/ a vyberte si model, jenž vám bude vyhovovat a ladit s obsahem vaší šatní skříně.

Klíče, mobil i peněženku samozřejmě můžete nosit v ruce či po kapsách, ale není přece jen jednodušší všechny nezbytnosti nosit v kabelce a mít je kdykoliv po ruce? Neriskujete tak, že vám například mobilní telefon spadne na zem a klíče do kanálu. Mezi letošní trendy typy kabelek patří jednoznačně crossbody, minitašky a také ledvinky ve Fuzzy Peach, odstínech červené, burgundy i růžové.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru