Foto: Plzenoviny.cz

DEPO Street food market a další akce k 28. říjnu

Na oslavu vzniku republiky 28. října nabídne DEPO2015 už tradičně všem milovníkům dobrého jídla pestrou ochutnávku zajímavostí, které lze zakoupit v pouličních občerstveních po celém světě. Přijďte ochutnat lahůdky bister a food trucků s rychlým, ale zároveň kvalitním jídlem, které lze připravit přímo před hosty, zároveň je nenáročné na konzumaci a cenově dostupné. Letošní novinkou je show molekulární kuchyně! Speciálně upravená vozidla pro přípravu a prodej jídla zaparkují po celém nádvoří, další stánky zaplní autobusovou halu, kde bude přichystané i sezení a hudba. Celkem vás čekají tři desítky prodejců s nejrůznějšími dobrotami!

Představí se jak česká, tak asijská či americká kuchyně. Své speciality představí kuchyři ze Srí Lanky, Bolivie, Španělska či Francie. Těšit se můžete na burgery a hot dogy, sendviče, francouzské palačinky, veganskou i vegetariánskou kuchyni, RAW zákusky, bio a bezlepkové potraviny, maso z grilu, preclíky na slano i sladko či nejrůznější sladkosti, čerstvě pražené oříšky a výborné šťavnaté datle!

Kromě lahůdek čeká návštěvníky kulturní program v podobě nové interaktivní hry „Jak se točí peníze„, která je určena především dětem, ale bude bavit i rodiče. V rámci Plzeňských oslav vzniku republiky je vstupné za zvýhodněnou cenu 28 Kč.

Vstup na DEPO Street food market je zdarma, otevřeno je 10:00-20:00.

DEPO2015 se letos připojuje k oslavám vzniku republiky 28. října dalšími akcemi. Na sobotu jsou naplánovány čtyři trasy Sousedských procházek. Podrobnosti o trasách a rezervace naleznete na adrese www.skrytemesto.cz/pohostinnostprogram.

Pro začínající podnikatele, kterým nechybí dobrý nápad, nasazení a chuť dotáhnout svůj projekt od nápadu až k realizaci, je přichystán na poslední říjnový víkend 27.-29. 10. první plzeňský Startup Weekend. Účastníci se dozvědí, jak vytvořit skutečnou společnost a díky odborníkům z různých oborů získají cenné rady, jak se poprat se začátečnickými nástrahami. O to, aby z workshopu odešli s patřičným know-how, se postarají zkušení mentoři, investoři, spoluzakladatelé společností či sponzoři. Více informací a vstupenky naleznete na oficiální stránce události zde.

DEPO2015
Presslova 14
Plzeň
www.depo2015.cz


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru