Vizuál k akci.

Černice zvou na Dětský den

Po dvouleté pauze, způsobené pandemií koronaviru, se mohou děti v Černicích opět těšit na Dětský den. V sobotu 28. května je na místním fotbalovém hřišti od 13:00 do 16:30 čekají soutěže, skákací hrad, spousta zábavy, opékání buřtů i losování o ceny, kdy bude hlavní výhrou celoroční permanentka do plzeňské zoologické zahrady.

„Stejně jako v roce 2019 se Městský obvod Plzeň 8 Černice dohodl na spolupráci při organizaci Dětského dne s místními spolky i sdruženími, aby každý z nich připravil pro děti nějakou aktivitu. Vzhledem k tomu, že se zabývají různými činnostmi, bude nabídka soutěží velmi pestrá,“ uvedla starostka Černic Mgr. Jana Haisová Círová.

Do organizace Dětského dne se kromě kulturní komise osmého obvodu zapojily TJ Sokol Černice, Sbor dobrovolných hasičů Černice, Bobeš Anima, Rodinné centrum Na schodech a BA GRIZZLIES Plzeň.

Děti si vyzkoušejí například hod míčkem, chůzi na chůdách, stříkání vodou na terč, rozhazování a rozmotávání hadic či basketball. Mohou si také nechat namalovat ornamenty na obličej nebo zařádit na skákacím hradu, který jim bude k dispozici zdarma.

Zábavné odpoledne ukončí fotbalové utkání Krajského přeboru TJ Sokol Černice – Rapid Plzeň, které začne v 18 hodin.

Zdroj: ÚMO 8

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: