Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči. Zaslouží to nejlepší, zejména v zimě. Bez čeho se neobejdete?

Že vlasy v zimě raději schováváte pod čepicí? A není to tak trošku škoda? I v zimě vlasy mohou být krásné a vypadat úžasně. Budete k tomu potřebovat jen dva velmi schopné pomocníky, kteří si poradí i s těmi nejvíce zanedbanými vlasy. Seznamte se s keratinem a suchým šamponem.

Vlasy keratin potřebují. Proč?

Keratin je přirozenou součástí lidských vlasů, jde o jakousi jejich stavební bílkovinu, která má vláknitou strukturu. Díky keratinu jsou potom vlasy přirozeně pružné, silné a krásné už na pohled. Jenže problém je v tom, že přirozeného keratinu v našich vlasech časem ubývá, a vlasy se tak stávají nepoddajnými, suchými a vypadají zničeně. V tom případě musíme keratin vlasům dodávat sami. Keratin na vlasy je obsažen v mnohých přípravcích. Stačí je jen začít pravidelně používat. 

Díky keratinu budou vaše vlasy silnější

Pokud mají naše vlasy keratinu dostatek, stávají se pak přirozeně odolné vůči všem okolním vlivům. Nepoškodí je ani časté žehlení, kulmování nebo používání natáček. Neohrozí je v létě sluneční paprsky, ani v zimě silný mráz. Svým vlasům nemůžete dopřát lepší péči, než je keratin. Pak stačí skutečně chvilka a rozdíl jde poznat už na první pohled.

vlasy
Foto: Pixabay

Nechtějí se vám vlasy pořád umývat?

Vlasy se ničí i častým mytím. Každodenní mytí vlasů je pak nejen obtěžující a zdržuje nás, ale ani kvalitě našich vlasů moc nepřidá. Naštěstí je tu suchý šampon. Ten si oblíbilo už mnoho žen po celém světě, a důvod je prostý. Když se vám zkrátka nechtějí vlasy často umývat, osvěžíte je rychle použitím právě suchého šamponu. 

Ten působí doslova magicky. Stačí jej nanést ke kořínkům vlasů, chvíli počkat a pak vlasy rozčesat. Můžete je i promnout ručníkem, jako když si vlasy sušíte po skutečném mytí. A výsledek? Vaše vlasy budou jako znovuzrozené, a navíc získají na objemu. Budou poddajnější a vy budete v mžiku připravena vyrazit do ulic.

Pečujte o své vlasy, jak si zaslouží.  


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: