Zdroj obrázku: Pressmaster / Shutterstock.com

Důvody, proč je nakupování v Plzni procházkou rájem

Všichni se určitě shodneme na tom, že Plzeň je rájem na zemi. Nejenom díky tomu, že v ní pivo teče proudem, ale také díky možnostem, které toto město nabízí. Plzeň byla dokonce vyhlášena Evropským hlavním městem kultury roku 2015.

Díky tomuto titulu prošlo město revitalizací a svou krásu ještě prohloubilo. Kam ale v Plzni vyrazit, když potřebujete nakoupit a chcete spojit příjemné s užitečným?

Splněná přání

Od města, jehož počet obyvatel přesahuje 175 tisíc, se očekává, že bude mít i pestrou nabídku obchodů, a samozřejmě tomu tak je. Bez nadsázky se dá říct, že pokud si chcete něco koupit, obchody, které se v Plzni nachází, splní i vaše nejtajnější touhy.

Vše pod jednou střechou

Milujete-li nakupování všeho na jednom místě, nenechte si ujít návštěvu v nákupním centru Olympie Plzeň. Obchody, které se v ní nachází, potěší každého člena rodiny. Seženete zde vše, od základních potravin, přes drogistické zboží, po oblečení, obuv a občerstvení. Parkování je zajištěno v podzemním parkovišti, které je součástí centra a parkovné je zcela zdarma. Obchody v Olympii Plzeň vás určitě nezklamou.

Proč zamířit do nákupního centra?

Kromě výhodného nakupování a parkování zdarma, nabízí nákupní centra i další výhody. Například je můžete navštívit kdykoliv od pondělí do neděle a vždy pořídíte. Navíc jsou skvěle zásobovány a díky velkému množství obchodů máte obrovský výběr, proto jsou vhodná i pro náročné zákazníky. V neposlední řadě je jejich součástí také multikino, takže můžete spojit nezbytní nákupy s kulturním zážitkem.

Až budete příště vyrážet na nákupy, spojte příjemné s užitečným. Podívejte se do programu kina, zda právě nepromítají nějaký nový film, který si nechcete nechat ujít a po nákupech se odměňte tím, že se necháte rozmazlovat v kině. Pokud vám během filmu vyhládne, vyberete si z pestré nabídky občerstvení, které se v nákupním centru nachází a třeba si i cestou k autu koupíte podobný módní doplněk, který spatříte ve filmu.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: