Náramek Xiaomi Mi Band. Foto: Xiaomi

Fitness náramek Xiaomi Mi Band je skvělý pomocník a současně módní doplněk

Vlastníte fitness náramek Xiaomi Mi Band? Pak vám jistě nemusíme vypisovat přehled funkcí, kterými tento praktický pomocník disponuje. Náramek oceňují samozřejmě hlavně sportovci, ale mimo pohybovou aktivitu dokáže monitorovat například i spánek. Vzhledem k jeho snadnému nošení a možnosti propojení s mobilním telefonem není v podstatě potřeba náramek vůbec sundavat z ruky. V takovém případě se dá pojmout i jako módní doplněk. Vaši osobnost a styl nejlépe podtrhne originální náramek na Xiaomi Mi Band. Takový doplněk nezruinuje vaši peněžku, a tak jej můžete měnit dle libosti podle nálady. Vlastníte-li starší přístoj, nemusíte mít obavu, bez potíží se dají sehnat například náhradní náramky pro Mi Band 2.

Luxus, sport a styl

Vybírat můžete z nejrůznějších variací. Mnoho z nich se již stalo hitem. Žádané jsou jednobarevné náramky, které jsou levné, zároveň však nadělají mnoho parády. Hodí se pro sport nebo zábavu. Elegantnější verze (například milánský tah nebo provedení z chirurgické oceli) jsou samozřejmě dražší, ale stále se pohybujete ve stokorunách a ne tisících. Odvážnější jedince potěší svítící provedení.

Nyní jsou nejvíce v kurzu náhradní náramky pro Mi Band 5, tak se podívejte, jaká barevná provedení lze sehnat. Parádu s nimi uděláte nejen při sportu, ale k sehnání jsou i střídmější, které se hodí například do kanceláře či na slavnostnější události.

Vlastníte-li starší řadu, mrkněte na náhradní náramky pro Mi Band 4. Pro čtvrtou generaci fitness náramku lze vybírat z opravdu velké plejády nejrůznějších provedení. Nám na první pohled padla do oka exkluzivní varianta imitující dřevo. Další skvělou možností je ocelový řemínek, který můžete volit hned ve čtyřech barvách – měď, zlato, stříbro a kov. S těmito vzory vám Xiaomi Mi Band 4 jen tak nezevšední.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: