Foto: Český florbal

Florbal pod širým nebem míří do Plzně! Turnajová tour pokračuje v neděli na náměstí Republiky

Čtvrtým turnajem navazuje letní série Street Floorball League. Tentokrát se bude florbal pod otevřeným nebem hrát v Plzni, kde opět dojde na zápasy v atraktivním formátu tří hráčů bez gólmanů na malé branky. Zábava přitom nečeká jen na aktéry na hřišti, ale na všechny návštěvníky turnaje. Turnaj se navíc těší velké podpoře od samotného města, které jej podpořilo záštitou.

„Dějištěm akce bude v neděli 14. srpna plzeňské náměstí Republiky, kde začne registrace týmů od 9:30. Nejpozději do hodiny tak odstartují první utkání a souboje o řadu skvělých cen. Účastníci obdrží například udržitelné medaile z rozbitého florbalového náčiní jako míčky nebo čepele, nechybí však ani dárkové poukazy či vstupenky na listopadové mistrovství světa mužů ve Švýcarsku,“ láká na plzeňské náměstí Richard Wagner ze sportovní organizace Český florbal, která akci pořádá.

Doprovodný program zajišťují partneři projektu, ať už jde o sportovní aktivity nebo možnost přispět na charitativní účely. Všichni přítomní tak mohou zažít jedinečnou akci a užít si den plný florbalu. Lidé si navíc budou moci sami zasoutěžit o hodnotné předměty, jako je třeba dres české reprezentace.

Zdroj: Český florbal

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner