Vizuál k výstavě.

Gymnázium Františka Křižíka slaví 30 let. V rámci oslav proběhne také výstava ve Smetanových sadech

Gymnázium Františka Křižíka, dnes už v rozšířeném působení i názvu – tedy Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o. slaví svůj 30. školní rok. V rámci oslav proběhne mimo jiné také výstava ve Smetanových sadech v Plzni. Vernisáž výstavy připravené ke 30 letům gymnázia se uskuteční ve středu 3. listopadu od 17 hodin před Studijní a vědeckou knihovnou v Plzni.

Výstavní panely ve Smetanových sadech v Plzni budou po následujících několik týdnů patřit historii i současnosti Gymnázia Františka Křižíka. Na výstavních panelech se budete moci dozvědět jak něco o historii školy, tak o její současnosti, o projektech, kterých se účastní, nebo o moderních způsobech výuky.

Gymnázium Františka Křižíka slaví svůj 30. školní rok. Za svou historii se dvakrát přestěhovalo, dvakrát rekonstruovalo a nesčetněkrát pouštělo do nových věcí – například do netradičního způsobu hodnocení (hodnotí se procenty), do informačního systému Škola OnLine, do zavedení iPadů do výuky a používání elektronických učebnic, do mezinárodních projektů (Platforma 11+, EHMK 2015, Leader in me) aj. Je radost probírat se našimi „poprvé“, mnohé z nich se staly tradicí a neoddiskutovatelnou součástí naší školy,“ říká ředitelka školy Mgr. Šárka Chvalová. 

Kromě výstavy ve Smetanových sadech si nenechte ujít ani den otevřených dveří Gymnázia Františka Křižíka, který proběhne ve čtvrtek 25. listopadu 2021.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: