Foto: www.gurd.cz

I vy se můžete stát součástí velkého taktické cvičení na hranicích

Chcete se dozvědět více o práci Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje (ZZSPK) a ještě si k tomu něco vydělat? Staňte se figurantem na taktickém cvičení, které proběhne 21. května v oblasti obce Rozvadov.

Cvičení proběhne v rámci projektu GÜ-RD. Ten vznikl v roce 2016 jako koncept, jež koordinuje české a německé záchranné služby v hraničních oblastech. Hlavní myšlenkou je dosažení trvalé spolupráce  záchranných zdravotnických služeb Bavorska a Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje. Vzájemná kooperace záchranářů obou zemí zefektivňuje pomoc jak pro obyvatele pohraničí, tak pro osoby, které se v oblasti nacházejí.

Na cvičení, které bude probíhat od brzkých ranních hodin, se můžete přihlásit pomocí dotazníku níže. Akce proběhne za jakéhokoliv počasí. Svoz účastníků z Plzně bude zajištěn. Účast bude odměněna částkou 846 nebo 1128 Kč hrubého. Před přihláškou zvažte, zda je brigáda pro vás vhodná. Simulovaná situace může vyvolat stres a imitace raněných budou velmi věrohodné (krev, křik, pláč). Na ilustračním videu můžete vidět práci figurantů.

PŘIHLÁŠOVACÍ DOTAZNÍK


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner