Vizuál k akci.

Igelit Silence promění vnitroblok v Dominikánské ulici

Igelit Silence, to je název nové plzeňské akce, která je zameřena na pohodovou elektronickou muziku ve spojení s videomappingem a příjemným prostředím klubu Café Dominik. Na pátek 17. srpna jsou připraveny dvě různé stage, první bude zaměřena na deep house a druhá na melodický drum’n bass. Videomappingem ožije přilehlý vnitroblok, kterému bude vyhraněn tichý režim, známý jako „silent disco“. Návštěvníci si budou moci zapůjčit sluchátka v klubu a bude tak zachován noční klid.

Nějakou dobu se snažíme pořádat akce s výběrem zajímavých míst a přidanou hodnotou na úkor masy. Domino patří mezi lepší plzeňské podniky, minimálně co se týče atmosféry nejen pátečních večerů. Při poslední hrací návštěvě jsme byli fascinováni velikostí přilehlých stěn vnitrobloku a hned jsme začali rozvíjet myšlenku, jak super by bylo to nechat namappovat.“ vysvětlují pořadatelé, jak se k myšlence tohoto nápadu dostali.

Celý koncept akce není založen na jednotlivých vystoupeních, ale na atmosféře, kterou večer přinese. O velkolepou projekci se postará VJ FotonX, na deep house stage na terase zahrají DJs Edvard, Jan Cihal a Timmy Forrest, v baru pak bude znít drum’n bass v podání DJs D:leet, Livity Edison & Fejdr studio.

Igelit Silence

17. 8. 2018, 21:00
Café Dominik, Dominikánská 3, PlzeŇ
FB událost


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner