Foto: Bastard.cz

Jak být in? Pomocí toho správného trička

Je jedno, zda jdete v Plzni jenom tak po ulici, nebo jdete do oblíbené hospůdky či kavárny, nebo někam za zábavou. Šaty dělají člověka a tak je na místě se správně obléknout. Jak na to? Samozřejmostí je mít to pravé tričko. Jak vypadá? S tím vám poradíme. Vybrat to pravé není vůbec nic těžkého.

Základem je originální motiv

To hlavní, na co nesmíte zapomínat, je určitá snaha zaujmout. A to se vám povede jenom díky tomu, že vaše tričko nebude tuctové. Čím ho odlišíte od ostatních? Samozřejmě motivem. Tedy konkrétním potiskem, který bude mít. Hitem jsou dnes především vtipná trička, která dokážou upoutat pozornost. Jak svým motivem, tak i svou hláškou, nebo kombinací obojího. Kdo ho na vás uvidí, ten se rozhodně zasměje. Velkým hitem jsou dnes například motivy odkazující k různým filmům a také seriálům, stejně jako nelze zapomínat ani na tolik populární dvojsmysly. Pokud máte odvahu, zkuste je.

Nebojte se odvážných barev

Další krok ve výběru toho správného trička je určitě volba ideální barvy. Ani tady se nemusíte bát. Zapomeňte na klasiku, jako jsou černá nebo bílá trička, která nosí většina lidí. Když už chcete vypadat originálně, nebojte se drobných experimentů. A jaké barvy aktuálně letí? Je jich hned několik a jasně dominuje tato trojice:

  • Světle modrá
  • Fialová
  • Červená

Správná velikost je základ

Mnoho lidí vybere dobré tričko, ale vše nakonec pohřbí tím, že koupí špatnou velikost. Když tuto chybu uděláte i vy, můžete si být jisti, že i stylová trička na vás budou vypadat velmi podivně. Buď v nich budete nacpaní, nebo na vás budou naopak vlát. Jak toto eliminovat? Ideální je nakupovat o dobrých prodejců, kteří mají nejenom standardizované velikosti, ale mají i správné střihy, které sednou většině lidí. Když si u nich koupíte velikost, kterou běžně nosíte, je zde velká pravděpodobnost toho, že vyberete to pravé.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: