Ilustrační foto.

Jaké šaty by měly být ve vašem kapslovém šatníku?

Podzim je ideální čas na úklid vašeho šatníku, a tím i fantastický čas na to, abyste si předělali šatník na funkčnější. Chcete-li vytvořit rychlé a osvědčené stylizace z oblečení, které vám bude sloužit léta, kapslový šatník je pro vás to pravé.

Kapslový šatník – co to je a jaké jsou jeho hlavní předpoklady?

Koncept kapslového šatníku si v posledních letech získává stále větší oblibu a jsme si jisti, že jste se s ním nejednou setkali. Kapslová skříň je minimalistická skříň vyrobená z nadčasového oblečení. Jedná se o základní předměty šatníku, které můžete kombinovat bez ohledu na měnící se trendy a roční období. Je to šatní skříň, ve které není místo pro věci, které nenosíte a její funkčnost umožňuje vytvořit z malého množství oblečení spoustu setů. Kapsulový šatník na jaro či podzim je především šatník, ve kterém máte jen své oblíbené věci a který vám umožní vypořádat se s letitým problémem nemám co na sebe.

Jak si kapslový šatník vytvořit?

Kapslový šatník je především šatník odolný vůči sezónním trendům. Vychází z klasických věcí, které nikdy nevyjdou z módy a se kterými vytvoříte nespočet stylů. Nestačí si vybrat jen jedny módní šaty https://answear.cz/k/ona/obleceni/saty, ale je potřeba jej pečlivě sestavit. Jako první krok proveďte protřídění svého stávajícího šatníku. Kapslový šatník je založen na promyšlených rozhodnutích. Z tohoto důvodu se vyplatí důkladně rozebrat obsah našeho šatníku. Jsou v něm věci, které vůbec nenosím? Pokud ano, neměli bychom být sentimentální a nepoužité oblečení bychom měli přeprodat nebo rozdat. Jedno je jisté, kapslový šatník by měl vyhovovat vám a vašemu životnímu stylu. Pokud například pracujete v kanceláři a požadujete formálnější vzhled, investujte do kvalitního elegantního základu. Saka, košile, pohodlné kalhoty klasického střihu jsou to, co byste měli hledat.

šatník

Proces změny našeho šatníku by měl být pomalý a promyšlený. Není to o tom, že se okamžitě zbavíme poloviny šatníku a vyrazíme na nákupy. Tento přístup vyžaduje větší informovanost, objevení vlastního stylu a jistou dávku znalostí. Kvalita, ne kvantita, je základem kapslového šatníku. Proto stojí za to naučit se činit promyšlená nákupní rozhodnutí. Nejlepší je vytvořit si seznam potřeb a sáhnout po tom, co skutečně potřebujeme. Užitečné budou i základní znalosti materiálů. Měli bychom sáhnout po těch, které nám budou sloužit dlouho a nejlépe. Pokud si chcete pořídit nové šaty, vsaďte na kvalitu, dobře propracovaný střih. Neměly by vám v něm chybět koktejlky, šaty na denní nošení. V závislosti na typu postavy a osobních preferencích si kupte ty, ve kterých se cítíte nejlépe. Mohou to být vypasované pletené šaty nebo třeba šaty košilového střihu, které se v závislosti na doplňcích budou hodit k mnoha příležitostem. Stačí přidat vysoké podpatky, viditelnější šperky a váš večerní outfit je hotový.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: