Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Jste single? Seznamte se moderně aneb jak si ulehčit hledání partnera

Seznámit se s tím pravým protějškem mohou mnozí považovat za složité. Je pravdou, že v baru nebo klubu se nezvládne seznámit každý. Je to tím, že ne každému toto prostředí zcela vyhovuje, a tak se v něm nemusí cítit komfortně. Mnoho lidí k tomu však z neznámých důvodů přistupuje jako k jediné možnosti, jak se lze seznámit a zkoušejí to stále dokola. A samozřejmě pokaždé opět odejdou s neúspěchem. Při seznámení však je důležité být především sami sebou, a tak je potřeba být tam, kde vás to baví.

Nejen v klubu, přesto z očí do očí

A seznámit se opravdu nemusíte pouze na diskotéce. Seznamte se u vašich oblíbených aktivit, ať už jsou to výlety do přírody nebo různé koníčky, jako brusle, kolo a mnoho dalších. Moderní seznámení formou společných aktivit je přitom mnohem přirozenější než sedět za barem ve vydýchaném hlučném klubu. Partnera máte možnost skutečně poznat, protože je splněn aspoň základní předpoklad, že jeden druhého slyšíte.

V současnosti jsou hodně populární třeba víkendy pro nezadané. Zkrátka vyrazíte za nějakou aktivitou, která je vám blízká, kde se pohybují další lidé, kteří by se rádi seznámili. Je pouze na vás, zda se seznámíte, nebo nikoliv. Nemusíte se do ničeho tlačit a pokud to nevyjde, máte program, který vás zabaví. Nespornou výhodu to má ale v tom, že: 

 

  • Lidé kolem vás mají zájem se seznámit
  • Máte o to zvýšenou šanci uspět

A co tak seznámení online?

Mezi nesporné výhody seznamování naživo bezpochyby patří možnost svůj protějšek vidět. Nehrozí vám tak, že na schůzku dorazí někdo úplně jiný, než koho jste viděli na vyšperkované fotce. Přesto je i seznamování přes internet populární formou. Sledujte Topky Singles a můžete se o tom dozvědět více. Každé seznámení po internetu ale nakonec končí osobním setkáním. Proto se vždy snažte online komunikaci co nejvíce zkrátit a posunout se dále. Bez toho to totiž opravdový vztah nikdy nebude.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: