Masné krámy. Foto: Plzenoviny.cz

Benefiční koncert pro Dětské centrum pomůže těm nejmenším

Západočeská galerie Masné krámy bude jako každoročně hostit Benefiční koncert ve prospěch Dětského centra Plzeň. Výtěžek z akce bude použit na nákup vánočních dárků pro děti.

Koncert se uskuteční 30. listopadu 2023 od 17 hodin. Během hudební části programu vystoupí Radka Sehnoutková – sólistka souboru opery Divadla Josefa Kajetána Tyla, za doprovodu Táni Vaněčkové. Dále Alžbětka Šafrová (9 let – zpěv) za doprovodu kytary (Miloslav Lejček), na violu zahraje Olga Šafrová, sólo na klavír Matěj Müller, na příčné flétny Lenka Tegiová Kořínková, Ivana Bártová, zpěv zazní i v podání skupiny pěvecké trio „SesTryOly“ (Věra Váňová, Lenka Tegiová Kořínková a Olga Šafrová).

V dramatizované povídce vystoupí studenti Masarykova gymnázia (Tereza Šavlová a Oskar Janda).

Večerem s budou provázet Andrea Řeháčková a Jiří Hlobil a v rámci doprovodného programu dojde ke křtu knihy o zvířatech autorky Dany Raunerové.

„Předvánoční čas probouzí v lidech solidaritu a naději a nejinak tomu doufejme bude na každoročním Benefičním koncertu pro naše Dětské centrum. Pojďme se na chvilku zastavit ve shonu moderní doby a věnovat svůj čas, energii i třeba nějaký příspěvek pro naše nejmenší a nejzranitelnější bytosti, naše děti,“ zve na pořad ředitelka Dětského centra v Plzni MUDr. Jana Tytlová.

Vstup na akci je zdarma, na Dětské centrum lze přispět na místě nebo na základě darovací smlouvy podle domluvy.

Dětské centrum je zdravotnické zařízení – příspěvková organizace Statutárního města Plzně. Poskytuje odbornou péči dětem od narození do předškolního věku se specifickými potřebami.

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 


O Autorovi:

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.


Lucie Čechová

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.

Tipy z kalendáře akcí: