Foto: Spokojené stavby

Konference přírodního stavitelství přiblíží, jak žít blíže k přírodě

Zveme vás na 4. ročník Konference přírodního stavitelství. Cyklus přednášek, diskuzí a konzultací nad tématem přírodních staveb, žití blíže k přírodě a cestě jak se k tomu dostat proběhne 15. března 2020 v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru Totem v Kaznějovské ulici v Plzni.

Konference se zúčastní herci Mario Kubec a Petra Kubecová, aby přiblížili jejich životní cestu z Prahy do Krušných hor, kde nyní mají sedmihektarový rodový statek a staví tam slamák. Dále se dozvíte o rekonstrukci roubenky tradičními tesaři (Skřítkové tesaři) a o slaměných panelech vyráběných v Táboře (Slam-Pa). Přijede také Lukáš Gavlovský, aby pověděl své zkušenosti z vestavby slamáku do stodoly a o slaměné přístavbě. Václav Šváb (Envic) přiblíží, co nás čeká za změny s novým energetickým zákonem a Jakub Formánek poví o tom, jak umí změřit příjemné nebo nezdravé klima v domě. Nakonec Věra Nosková poví více o roli ženy jako tvůrkyně domova.

Jako vždy budou na místě  vystavovatelé se svými přírodními produkty. Během dne budete mít možnost konzultovat své projekty s přednášejícími. Občerstvení a oběd zajistí Paní Dýně.

Video z minulého ročníku:

Vstupné je 800 Kč při platbě do 10. 2. 2020 na bankovní účet 2100853798/2010. Při pozdější platbě do 8. 3. 2020 je cena 880 Kč, na místě je pak 950 Kč. Přihlášení na celodenní konferenci Přírodního stavitelství v Plzni 2020 je možné prostřednictvím tohoto formuláře.


Konference přírodního stavitelství 2020

15. 3. 2020 – 9:00
Mezigenerační a dobrovolnické centrum Totem
Kaznějovská 1517/51, Plzeň


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: