Foto: Stavba roku PK

Lhůta pro přihlašování do soutěže Stavba roku Plzeňského kraje se prodlužuje

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru se vyhlašovatelé a spoluvyhlašovatelé soutěže Stavba roku Plzeňského kraje dohodli na odložení termínu pro odevzdání přihlášek. Přihlášky včetně dokumentace je možné i nadále podávat, lhůta pro přihlašování se však prodlužuje. Nová uzávěrka bude vyhlášena, jakmile to vývoj situace umožní, a harmonogram průběhu soutěže bude následně aktualizován.

Prodloužením lhůty pro přihlašování stavebních děl reagují organizátoři soutěže Stavba roku Plzeňského kraje na mimořádný stav, ve kterém se přihlašovatelé v důsledku pandemické situace a vládních nařízení nacházejí. 

„Soutěž Stavba roku Plzeňského kraje i nadále pokračuje. Přihlášky s dokumentací je možné podávat elektronicky,“ sdělila za organizátora soutěže Ingrid Havránková, na jejíž e-mailovou adresu [email protected] lze materiály zasílat.

Plzeň ruší letošní Slavnosti svobody, mimořádný program přesouvá na příští rok

Původní termín uzávěrky, stanovený na 27. března 2020, se odkládá na pozdější dobu a nový termín bude oznámen s dostatečným předstihem, jakmile bude zřejmé, že přihlašování i celá soutěž se mohou uskutečnit bez komplikací. 

„Z pozice odborného garanta soutěže Stavba roku PK 2019 s ohledem na aktuální stav společnosti zcela jednoznačně podporujeme posunutí celé akce v čase,“ řekl Petr Chvojka, předseda představenstva Krajské hospodářské komory v Plzeňském kraji. „Je obzvláště důležité, aby se soutěž letos uskutečnila a pomohla tak regionálním firmám prezentovat jejich práci,“ dodal.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: