Foto: ReFresh Bistro

Moderní školní bufet ReFresh Bistro využívají plzeňští studenti na dvou místech

Síť moderních bufetů ReFresh Bistro se neustále rozrůstá a na začátku tohoto školního roku se první dvě pobočky otevřely i v Plzni. Jednu z nich využívají studenti SPŠ dopravní na Karlovarské třídě a druhou pak v budově v Křimicích.

„Otevřeli jsme v září 2020 s velkým úspěchem a pak se zavřelo kvůli covidu. To nás velmi zasáhlo, vyhodili jsme zásoby za více než 2 miliony korun a málem zkrachovali. Podařilo se nám však sehnat bankovní úvěr, vše splatit a můžeme tak znovu pokračovat. Navíc chystáme novinky, jako třeba samoobslužné pokladny, abychom ještě více zrychlili obsluhu,“ popisuje strasti uplynulých měsíců obchodní ředitelka Mgr. Lucie Benešová.

ReFresh Bistro je vzhledem ke svému pojetí velmi žádaným konceptem a mnohdy se samotné školy či rodiče studentů obracejí na provozovatele, zda je možné zřídit bufet v jejich škole. Aktuálních 18 poboček se v příštím školním roce rozšíří o dalších 17 bufetů.

Předností školních bufetů sítě ReFresh Bistro je velký výběr čerstvých produktů od pečiva přes zapékané toasty, polévky až po domácí jogurty. Studenti středních škol či víceletých gymnázií si ale mohou vybírat i z chlazených potravin a studených či teplých nápojů. To vše s ohledem na takzvanou pamlskovou vyhlášku, která od roku 2016 reguluje prodej nezdravých potravin ve školách.

Cílem konceptu ReFresh Bistro je vytvoření moderní sítě školních bufetů s rychlou obsluhou tak, aby si všichni studenti stihli o přestávkách nakoupit kvalitní a chutné občerstvení od ověřených dodavatelů a z lokálních pekáren. V plánu jsou již zmíněné samoobslužné poklady a další expanze. Důležitou součástí strategie bister je i udržení přijatelných cen či vytváření příjemného prostředí v rámci školy. Na tom má podíl i obsluha, která nenechá žádného studenta o hladu.

Další informace o ReFresh Bistru najdete na webových stránkách www.refreshbistro.cz.

Galerie:


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: