Hledáte stabilní a dobře placenou práci v místě svého bydliště? Lidl pořádá v Plzni další náborový den

V pondělí 4. 10. 2021 od 10:00 do 17:00 pořádá Lidl náborový den v plzeňské prodejně na adrese Doudlevecká 2834/67a. Lidl jako zaměstnavatel nabízí širokou škálu pracovních pozic, jako jsou prodavači a prodavačky, vedoucí směny, zástupci a zástupkyně manažera prodejny či přímo manažeři a manažerky prodejen. Na své si přijdou i studenti a lidé s omezenými časovými možnostmi, kterým společnost nabízí pozice brigádníků. Během náborového dne provedou pracovníci zájemce po prodejně a odpoví na všechny otázky týkající se práce pro Lidl, a to včetně prezentace aktuálně dostupných pracovních pozic. Na návštěvníky čeká také občerstvení a malá pozornost. V případě zájmu mohou následně zanechat kontakt, na který se jim náboráři ozvou s pozvánkou na pohovor.

Zájemci o zaměstnání získají nejen adekvátní plat, ale také řadu benefitů. Ty zahrnují například 25 dní dovolené, příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč, kartu Multisport, ale i příspěvek na penzijní pojištění/spoření či balíčky pro nastávající rodiče. Na pozici prodavač/prodavačka společnost nově nabízí také příležitost zvolit si pracovní úvazek. Pro ty, kteří chtějí mít vedle práce také dostatek času na rodinu a své zájmy, má Lidl připravené zkrácené úvazky. Ostatním zájemcům nabídne úvazky plné.

Práce, která je různorodá, zajímavá a zároveň dobře ohodnocená, je přece snem každého. Značku Lidl je v současnosti možné najít v 32 světových zemích. V České republice Lidl provozuje přes 260 prodejen a celkem 5 logistických center. Zaměstnává více než 12 000 spokojených zaměstnanců a patří tak ke stabilním zaměstnavatelům. Pokud se zájemci v daný náborový den nemohou zúčastnit, rozhodně to neznamená, že práci v Lidlu nemohou získat. Stačí se rovnou přihlásit do výběrového řízení na https://kariera.lidl.cz/vyhledavani-mist.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: