Ilustrační foto. Zdroj: Conway Photography / Shutterstock.com

Vsaďte na originální dekorace a vaše svatba bude nezapomenutelná

Každá svatba by měla mít jeden výrazný motiv, který ji pozdvihne a nasměruje očekávání hostů tím správným směrem. Takový motiv by se neměl držet při zemi. Naopak, musí vybízet k co největší aktivitě a k touze užít si svatbu opravdu naplno.

Je tedy jasné, že obyčejné kytice, zdobně poskládané ubrousky nebo třeba zprofanované retro dekorace jednoduše nepostačí. Hitem v posledních letech bývá nápaditá světelná výzdoba, ovšem i tu lze ještě posunout nejméně o jeden level výše.

Dejte světu vědět, kdo se právě vdává/žení

Jména novomanželů patři k těm nejskloňovanějším slovům na svatbě vůbec. Objevují se na svatebních oznámeních, vyslovují je všichni přítomní – tak proč právě tento aspekt nepovýšit do pozice oné koruny – královny všech dekorací?

Je to jednoduché – musíte to jen zařídit tak, aby byly vaše iniciály za všech okolností vidět. Řešením tedy není nějaký pomalovaný karton, ale plnohodnotná svítící písmena v tom správném provedení a s perfektní výbavou, která vám zaručí jejich bezproblémové používání. Samozřejmě, že si něco podobného nemusíte hned kupovat – půjčoven, jež vám nabídnou skvělé služby, je dnes dost a dost.

Jak poznat kvalitní služby

Abyste však ve svůj den D nenaletěli, dejte si pozor na některá kritéria. Dobře vypadající světelná písmena musí být především dostatečně velká. 100 centimetrů na výšku by mělo být minimum. A chtějte také dostatečně bytelnou konstrukci, jež se nepřevrhne při lehkém pošťouchnutí nebo při aktivitě zvědavých dětí. Optimální hmotnost jednoho písmena by se v tomto směru měla pohybovat okolo 10 kilogramů.

To je ta správná hranice mezi jednoduchou manipulací a dobrým ustavením přímo na místě. A chtějte také teplé světlo, které dodá vašim fotografiím a samozřejmě i svatbě jako celku tu správnou přívětivou atmosféru. A kde si tyto pomocníky půjčit? Zkuste to u specialistů na Písmenkov.cz.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: