Perfektní dárek na poslední chvíli: Zážitkové poukazy v Plzni s Bombadar.cz

Zapomněli jste na narozeniny nebo výročí s blízkou osobou a teď už žádný dárek objednat nestíháte? Ale stíháte, nebojte. I narychlo můžete sehnat ten nejlepší dárek, na který bude obdarovaný vzpomínat ještě dlouhá léta, a možná do konce života.

Ať už sháníte dárek pro ženu, nebo muže, na Bombadar.cz určitě vyberete. Portál se specializuje na prodej zážitkových poukazů. Tyto dárky v posledních letech nabírají na popularitě – ve světě, kde máme materiálních věcí dost, zážitky potěší daleko více.

Darujte originální zážitky v Plzni

A není třeba za nimi chodit nikam daleko. I v Plzni se toho dá spousta zažít. Na portálu Bombadar najdete plzeňský dárek pro muže i pro ženu. Poradíme vám, jaké unikátní zážitky Plzeň nabízí.

Dárek pro ženu: Možná víte, že i v Plzni se nachází pobočka estetického centra ToWell. Tady si na své přijde opravdu každá žena, dopřeje tu klid své duši i tělu. Pošlete ji na aromaterapeutickou masáž, havajskou masáž, lymfatickou přístrojovou masáž, kosmetické ošetření a čištění pleti, facelift, styling obočí, kryolipolýzu nebo nějakou jinou proceduru. Každá žena o sebe ráda pečuje.

wellness

Dárek pro muže: I pánům je otevřená možnost jít na masáž. Většinou byste je ale více potěšili něčím akčnějším. Co třeba taková superjízda v Dodge Challenger Shaker v Plzni? Nebo vás víc osloví nadupaný Ford Mustang? Případně Hyundai i30 či Tesla Model 3? Jízda těmito fešáky je zážitkem na celý život.

Poohlédněte se po zážitcích i mimo Plzeň

Dali jsme si tipy na originální zážitky v Plzni, avšak zážitkový dárek si jde užít i jinde po republice, nebo dokonce v zahraničí. Co takový let balónem nad Tatrami, let v pražském větrném tunelu nebo lekce flyboardingu? Krásných zážitků je plno, stačí vytipovat ten nejvhodnější. Na portálu Bombadar je můžete snadno filtrovat tematicky, ale i podle příležitosti nebo dle toho, koho se chystáte obdarovat – zvlášť najdete dárky pro páry, prarodiče, děti atd. Tak hurá vybírat!

Tip na závěr: Jste nadšení z té spousty možností a z toho, jaké zážitky Plzeň nabízí, ale vlastně tak nějak nevíte, co vybrat? Nejste si jistí, čím byste vaši blízkou osobu potěšili? Kupte univerzální dárkový poukaz, ten se dá vyměnit za zážitek podle vlastního výběru!

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: