Foto: Archiv Plzenoviny.cz

Předvánoční akce v plném proudu

Díváte se při cestě po Plzni po obchodech a již vás pomalu ale jistě nasává vánoční atmosféra? A to samé nastává ve chvíli, kdy si prohlížíte nabídku internetových obchodů? Není důvod se bránit, jelikož Vánoce jsou spojeny také s řadou slevových akcí. A to nikoliv jenom těch, které nastanou po ukončení daných svátků. Máme na mysli i předvánoční akce. Jsou skvělou možností, jak můžete výhodně nakoupit první dárky. Podívejte se na několik našich tipů.

Potěšte své potomky

Kdo má rodinu, ten pochopitelně velmi dobře ví, jaké dárky by měly pod stromečkem dominovat. Jsou to ty, které jsou určené pro děti. A jelikož jich je velmi často hodně, je dobré hledět také na jejich cenu. Dobrou možnost zajímavě ušetřit rozhodně přinášejí Bambule slevy. V danou chvíli máme na mysli nejenom klasické výprodeje, ale máme na mysli i možnost využít speciálních slevových kuponů. Díky nim lze cenu hraček ponížit o desítky procent. A co v sortimentu jasně dominuje a co má být hit letošních Vánoc? Jsou to:

  • Společenské hry
  • Stavebnice a puzzle
  • Kreativní a naučné hry

Oblečení je samozřejmost

Jsou to ony vyhlášené měkké dárky. Sice každý tvrdí, že jich chce dostávat co možná nejméně, ale na druhou stranu mohou přinášet určitou praktičnost a tak je vhodné, když se pod vánočním stromkem objeví nějaký ten módní kousek. A nemusíme zůstávat jenom u něj. Mnoho vás nakupujících může potěšit třeba eObuv slevový kód, který je dobrou možností, jak koupit i boty. A ne nutně jenom jako dárek. Poklud jste podzimní a zimní přípravu podcenili, je ideální doba pro nápravu. Plzeň sice není horskou oblastí, ale věřte tomu, že bez kvalitních bot vám bude na ulici velká zima. A jak vybrat ty pravé? Soustřeďte se hlavně na:

  • Design
  • Kvalitu vnějšího materiálu
  • Schopnost nohy zahřát

A když už jsme u zimního oblečení, nezapomeňte na klasiku, jako je kabát nebo bunda, dále nezbytná čepice, stejně jako se vám budou hodit rukavice, ale také praktická šála, nebo i teplé ponožky do koupených bot.

Co pro partnera, nebo partnerku

Čím obdarovat někoho ze svých blízkých? Může to být dárek, který potěší, který je praktický a který může vydržet třeba i dlouhé měsíce. O čem je řeč? Bude vám to jasné, když vám dáme tip na další obchod, kde lze očekávat jak předvánoční a povánoční výprodeje, tak lze očekávat i nabídku slevových kuponů. Jde o eshop Notino, který se dříve jmenoval Parfums. Právě parfémy jsou tím dárkem, se kterým zaručeně nezklamete ani muže, a už vůbec ne ženy. Pokud hledáte ten pravý, doporučujeme vsadit na oblíbenou značku, která dotyčné nebo dotyčnému voní nejvíce. A když je možnost koupit levně, platí to stejné, co u bot. Můžete si jeden kousek pořídit i sami pro sebe.

Do ulic vyrážet nemusíte

Byli jste v předchozích letech vánoční dárky kupovat klasicky Tedy v plzeňských ochodech a hlavně nákupních centrech? Potom můžete velmi dobře a také velmi věrně popsat, jak to tam vypadá. A rozhodně to není něco, co by chtěl člověk opakovat. Mnoho lidí, tlačenice, špatná nálada ostatních, ale i poslední kusy zboží v regálech, o které se často strhává boj.

I proto doporučujeme letošní nákupy změnit. Plzeň je krásné město a tak vyrazte na příjemnou procházku. Po návratu domů zapněte počítač a vše potřebné si kupte online. Dnes je možné na internetu koupit cokoliv a naše zmíněné tipy jsou jenom zlomek možností. A kromě toho, že zde můžete narazit na populární předvánoční výprodeje, nezapomeňte ani na druhou možnost úspor. Slevové kupony. Díky nim můžete vybírat nikoliv podle cen, ale podle toho, co se vám líbí. Uplatněním kódu bude cena v košíku snížena a nákup se stává výhodnější. Užijte si letošní svátky bez stresu a problémů.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: