Foto: Repro Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na hlavní stranu Seznam.cz

Chtěli byste mít nejnovější zprávy z našeho magazínu na hlavní straně portálu Seznam.cz, tak jako je tomu na úvodní fotce? Je to jednoduché. Jestliže máte účet na Seznamu (resp. mailovou schránku @seznam.cz, email.cz, post.cz atd.), nejprve se přihlaste. Naše zprávy budete mít na Seznamu vždy, když budete přihlášeni. Tuto metodu doporučujeme. Pokud účet na Seznamu nemáte, naše zprávy také můžete přidat. Novinky se ale budou zobrazovat jen do té doby, než smažete historii prohlížeče.

Postup pro přidání boxíku Plzenoviny.cz na Seznam

1. Klikněte na červené tlačítko „+ Přidat na Seznam.cz“, které najdete pod každým článkem našeho magazínu. Objeví se vyskakovací okno „Chystáte se přidat boxík Plzenoviny.cz na Seznam.cz“ a klikněte na „Přidat“.

seznam.cz

2. Poté se nové zprávy z našeho webu objeví v pravé části stránky Seznam.cz pod televizním programem (viz obrázek).

seznam.cz

3. Následně si boxík s našimi novinkami můžete pomocí myši přetáhnout na jakékoli místo hlavní stránky Seznam.cz.

seznam.cz

4. Nakonec lze ještě upravit počet zobrazovaných příspěvků a také to, zda chcete vidět i náhledy článků. Boxík také můžete jednoduše odebrat.

seznam.cz

Možnost přidání Plzeňovin na Seznam.cz jsme připravili proto, že jde o nejnavštěvovanější portál v České republice a mnoho čtenářů ho má nastavený jako domovskou stránku, ze které čerpá nové informace. Věříme, že vás tato možnost potěší a v případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner