Foto: Queenie promo

Queenie zahrají v Plzni v rámci své letní UNIVERSUM Tour

Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, letos opět vyrazila na letní open air koncerty. V rámci své UNIVERSUM Tour zavítá v průběhu července a srpna do dvanácti měst České republiky. Jedna ze zastávek turné se uskuteční 30. července v Plzni, kde kapela odehraje svůj velký koncert v Amfiteátru OC Plaza. Diváci se mohou těšit na precizní provedení písní skupiny Queen v původních aranžích a tóninách a na tu nejlepší atmosféru, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do několika českých měst. Jednou ze zastávek letošní UNIVERSUM Tour je také Plzeň, kde Queenie odehrají velký koncert v Amfiteátru OC Plaza.

„Na Plzeň osobně moc rád vzpomínám díky svému působení v Divadle J. K. Tyla. Ztvárnil jsem hlavní roli v tanečním muzikálu Libora Vaculíka, který mapoval život Freddieho Mercuryho. Byla to skvělá příležitost a zkušenost! O to větší mám radost, že do Plzně letos zavítáme v rámci naší UNIVERSUM Tour. Akorát doufám, že plzeňským bude chutnat naše pivo Queenie – přeci jen jsou zvyklí na to své, jehož věhlas dávno překonal hranice naší republiky. Jen o pivu to ale naštěstí není a jedinečný hudební zážitek mohu zaručit stoprocentně,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

S ohledem na dlouhou koncertní pauzu se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem vyladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, aby si návštěvníci koncerty užili. Hodláme je vtáhnout do našeho Universa,“ dodává Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná a půjde o komplexní zážitek. A to včetně cateringu. Diváci ochutnají nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

A samozřejmě se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy. Stejně pečlivě kapela přistupuje také k technologické stránce svých koncertů, aby si diváci odnesli prvotřídní audiovizuální zážitek. Proto na UNIVERSUM Tour spolupracují odborníci, kteří připravili megashow Queen Relived v O2 areně. Na fanoušky kapely tak čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Vstupenky jsou již nyní v prodeji na portálech GoOut, smsticket, Ticketmaster a Ticketportal.

S ohledem na omezenou kapacitu koncertů by diváci s nákupem vstupenek neměli váhat. Loňské koncerty se vyprodaly velmi rychle.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: