Veronika Blažíčková, sportovní střelba. Foto: Nadace sportující mládeže

Sportovec Plzně 2023: Nominace v kategoriích žactva a dorostu jsou spuštěny

Nadace sportující mládeže odstartovala nominace do ankety Sportovec Plzně 2023 v kategoriích žactva a dorostu. Návrhy na ocenění nejlepších jednotlivců, družstev a trenérů je možné zasílat do 14. ledna 2024. Formuláře a veškeré potřebné informace jsou k dispozici na www.sportovecplzne.cz.

Nominovat je možné jednotlivce a družstva v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu. V případě jednotlivců musí být naplněna podmínka, že nominovaný sportovec má trvalé bydliště v Plzni nebo byl v roce 2023 členem plzeňského sportovního subjektu. V případě právnických osob (nominace družstev a kolektivů) musí být splněna podmínka, že má daný subjekt sídlo na území města Plzně.

V rámci ankety se nezapomíná se ani na trenéry. Vedle ocenění za dlouholetou obětavou práci s mládeží bude vyhlášena také kategorie Trenér roku mládeže.

Vypsána bude také kategorie Mimořádný výkon/výsledek, ve které je možné navrhovat jak jednotlivce, tak družstva, kteří se v roce 2023 blýskli mimořádnými výkony či výsledky.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec Plzně 2023 v kategoriích žactva a dorostu se uskuteční v průběhu první poloviny roku 2024. Termín ještě bude upřesněn.

Úřadujícími držiteli titulu Sportovec Plzně za předcházející rok jsou v kategorii staršího žactva tenistka Eliška Forejtková a v kategorii dorostu sportovní střelkyně Veronika Blažíčková.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: