Vizuál k akci.

Sportovní akce ve Starém Plzenci podpoří nákup unikátního přístroje pro děti ve FN Plzeň

V sobotu 21. května 2022 proběhne ve Starém Plzenci charitativní akce, jejíž celý výtěžek bude použit jako příspěvek na nákup unikátního monitoru pro dětské oddělení FN Plzeň. Tento unikátní přístroj slouží k neinvazivnímu sledování dětských pacientů na jednotkách intenzivní péče při použití vysokoprůtokové oxygenoterapie.

„Akce s názvem ‚Děti dětem‘ se uskuteční v areálu Plzenecké železnice ve Starém Plzenci od 9:30 do 17 hodin a bude oslavou Dne dětí. Program zahrnuje sportovní vystoupení dětí, jízdy úzkorozchodnou železnicí, ukázku hasičského zásahu, soutěže s Besipem nebo třeba autogramiáda házenkáře Michala Tonara,“ láká návštěvníky sportovní lektorka a pořadatelka Hana Hrochová.

Vstupné na akci bude dobrovolné a veškerý výtěžek bude předán FN Plzeň. Na akci proběhne charitativní dražba podepsaných dresů fotbalistů FC Viktoria Plzeň, házenkářů TALENT Plzeň a dres podepsaný hokejistou a majitelem HC Škoda Plzeň Martinem Strakou. Místní hasiči připravují vydání kalendáře a veškerý příjem z jeho prodeje bude rovněž použit pro děti ve FN Plzeň.

Cena přístroje činí přes 300 000 Kč.

Program:
09:30 zahájení
09:45 cvičení dětí „Cvíčo s Hankou“
10:30 soutěže Besip
11:30 ukázka zásahu hasičů
12:30 ukázka kynologického výcviku
13:30 autogramiády
14:15 soutěže Besip

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 


O Autorovi:

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.


Lucie Čechová

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.

Tipy z kalendáře akcí: