Ilustrační foto.

Stylové nápady pro nadcházející zimu – tentokrát pro pány

To, že trendy v módě jsou jen pro ženy, je dávno překonané! Liší se rok od roku a samozřejmě i v jednotlivých ročních obdobích. Podívejte se, které módní trendy zařadit do vašeho šatníku, abyste tuto zimu byli skutečně chic!

Barvy, barvy a zase barvy

A ideálně je promítněte do vašeho zimního svrchníku. Poohlédněte se po originální zimní bundě, která vás nejen zahřeje, ale uděláte s ní v ulicích parádu. A po jakých barvách sáhnout? Velmi módní je tuto sezónu modrá a zelená, ale ne v jen tak obyčejných tónech. U modré se soustřeďte na odstíny blankytně modré, jasně modré a v tmavších barvách sáhněte v paletě až po petrolejové tóny. Stejně široká nabídka barev vládne i zelené. Skvěle budete vypadat v olivové, ale i světle zelené s šedým nádechem.

Rozhodně užijete i teplé podzimní barvy. Nebojte se zimu trochu rozsvítit! Poslouží vám k tomu bunda v temně rudé, jasně červené, ale i zářivě oranžové barvě. Samozřejmě – nic nezkazíte ani klasikou v černé nebo šedé barvě. Ale proč se v té dlouhé zimě trochu neodvázat? Tak neváhejte a pořiďte si skutečně stylovou pánskou zimní bundu!

Materiály, které vás zahřejí

Módní trendy samozřejmě nejsou jen o barvách, ale také o materiálech. Ty zimní by měly být především funkční – zahřát vás a odvést dobrou službu ve větru, sněhu nebo případně dešti. Již několik sezón se na vrcholu zimní módy drží vatované kabáty a bundy. A ani tuto sezónu to není jinak. Nebojte se proto sportovnějšího střihu a sáhněte po kvalitní vatované bundě, neuděláte s ní chybu!

Skvělým materiálem na tuto sezónu je také kůže. Kožené bundy a kabáty jsou módní stálicí a v kvalitním provedení se jich nemusíte vzdávat ani v zimě. Ty s hřejivou podšívkou vás podrží i při nejnižších teplotách a kůže vás ochrání i před tím největším vichrem. Kožená bunda vypadá skvěle v kombinaci s klasickými džínovými kalhotami – a je úplně jedno, v jakém ročním období! Široký výběr pánských džínových kalhot najdete na https://modivo.cz/c/panske/obleceni/kalhoty-a-dziny/dziny.

Velmi trendy (a také zodpovědné!) je v dnešní době vybírat mezi módními hity, které nesou označení eco-friendly. Jedná se o oblečení, které je vyrobené s větším ohledem na přírodu. V podstatě to znamená, že je celý výrobní proces řízen tak, aby neznečišťoval životní prostředí. Přírodní materiály, ohleduplné postupy, zkrátka a dobře – hezky pěkně zodpovědně!

Doplňte to o doplňky

Ani u doplňků nezapomínejte v první řadě na jejich funkčnost. Právě zimní doplňky jsou to, co vás má chránit před nepříznivými vlivy počasí a udržet vás v teple. Módní a přitom splňující oba tyto parametry jsou stylové rukavice. Při jejich výběru se držte módních materiálů – ke kožené bundě oblékněte kožené, k vatovanému kabátu oblékněte třeba fleecové.

Svůj outfit vylaďte také o pokrývku hlavy. Velké oblibě se letos těší klasické čepice, které se perfektně hodí právě k vatovaným bundám a kabátům. A jestli nepatříte mezi milovníky čepic a dalších pokrývek hlavy, zabalte se alespoň do trendy šály nebo šátku. Samozřejmě, nejlépe v barvách, které jsou in.

S touto zimní výbavou můžete směle očekávat příjezd Martina na bílém koni a těšit se na první mrazíky. Vás totiž určitě nerozhodí a navíc budete vypadat skvěle!


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: