Techmania. Foto: Plzenoviny.cz

Oblíbené letní příměstské tábory v Techmanii opět budou

Plzeňská Techmania se stejně jako ostatní instituce těší z toho, že je covid pandemie v naší republice na ústupu a bude moci v době velkých, letních prázdnin realizovat oblíbené příměstské tábory pro děti.

Od pondělí do pátku ve vybraných termínech si děti užijí bohatý program plný chytré zábavy. Dozví se mnoho zajímavých informací a poznají nové kamarády. Lektoři z Techmanie opět připravili pro letní táborníky skvělou nabídku tematicky zajímavých táborů. Každý si tedy může vybrat zaměření podle toho, co ho nejvíce baví.

Děti, které se zajímají o nové technologie a baví je bádat, si na své určitě přijdou s táborovou výzvou Staň se superhrdinou. Společně s ostatními superhrdiny budou bojovat proti živlům za pomoci moderních technologií a stanou se výzkumníky v biologické a chemické laboratoři.

Na své si přijdou také děti, které rády poznávají nová místa a cestují. Pro ty je jako ušitý tematický tábor Cesta po Evropě. Děti poznají, jaké tradice a zvyky lidé napříč Evropou mají, kde žijí i jakými jazyky se v jednotlivých zemích Evropy mluví. Program děti také seznámí s tím, co si vlastně mají představit pod Cíli udržitelného rozvoje OSN a jakým problémům a výzvám Evropané v poslední době čelí.

Do programové nabídky táborů jsou rovněž pro velký ohlas z předchozích prázdnin zařazeny tematické turnusy Teorie Velkého třesku, Základna Mars 1 a nebo Auta, lodě, roboti.

Letošní prázdniny budou skupiny táborníků omezeny na 15 osob. Zároveň každé ráno bude vedoucím i účastníkům tábora kontrolována tělesná teplota termokamerou.

Více informací naleznete přímo na stránkách Techmanie.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: