Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Tlučná připomene osobnost trenéra Vašáka fotbalovým turnajem legend

Fotbalový svátek zažije o víkendu Tlučná u Plzně. V sobotu 4. července se totiž na místním fotbalovém hřišti koná fotbalové odpoledne věnované vzpomínce na tamního fotbalistu a trenéra Vladimíra Vašáka z Tlučné.

„Nechci tuto akci nazývat memoriálem, protože si nejsem jistý, zda bychom byli schopni udržet její pravidelné každoroční opakování,“ říká vedoucí oddílu kopané TJ Tlučná Petr Němec, který spolu s členy vedením oddílu kopané celou akci připravuje. „Jedná se o první veřejnou akci po dlouhé době, kterou pořádá oddíl kopané, takže bylo načase. A tím spíš, když při té příležitosti můžeme zavzpomínat na hráče a trenéra, který tady v Tlučné odehrál nespočet zápasů a vychoval nejednoho známého fotbalistu.“

Na zeleném trávníku se tak v sobotu odpoledne potká nejen tým Staré gardy FC Viktoria Plzeň s týmem bývalých i současných plzeňských prvoligových fotbalistů a hokejistů včetně fotbalových rodinných příslušníků jmenovaného trenéra, ale i hráči Tlučné, kteří právě pod vedením Vladimíra Vašáka dokázali postoupit do krajského přeboru v roce 2003.

Celá akce začíná v pravé poledne přátelským utkáním mezi áčky TJ Tlučná a TJ Heřmanov. 


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: