Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Vaky na záda jsou stylovým doplňkem do města, do fitka i na výlety

Hledáte něco mezi batohem a taškou, kam byste mohli vždy uskladnit vše potřebné, co potřebujete mít po ruce? Něco hodně univerzálního, co si můžete vzít do města, ale také do přírody? V tom případě vám nesmí chybět vak na záda, někdy nazývaný také batůžek, gymsack, sportovní pytlík a podobně. Můžete mu říkat jak budete chtít, protože jej také skvěle využijete, přesně jak budete vy sami chtít!

Univerzální a vždy stylový

Vaky na záda jsou skvělé právě svou univerzálností, která z nich dělá všestranný doplněk, který si můžete vzít sebou prakticky všude. Nebudete mít ani potíže s organizací, protože do takového vaku uložíte vše do jedné jediné přihrádky a jednoduše stáhnete šňůrkou. Vaky na záda můžete koupit v různých barvách, ale také s nejrůznějšími zajímavými potisky. Stále oblíbenější jsou vtipné potisky, kterými dokážete rozesmát kamarády a svět za sebou. Rozhodně si oblíbíte vaky:

  • Od českých a slovenských grafiků
  • S kvalitním digitálním potiskem

Můžete si vybírat z velkého množství motivů, které pak lze střídat podle nálady, nebo příležitosti, kde si takový gymsack chcete vzít. Není to jen jednoduchost uskladnění věcí, ale také pohotovost, se kterou máte vše po ruce, díky čemuž je sportovní pytlík tak oblíbený mezi mladými.

Do batůžku uschováte cokoliv

Nezáleží na tom, kam vyrazíte, všude vás může batůžek provázet. Jestliže rádi chodíte na výlety do přírody, můžete sem dát proteinové tyčinky, svačinu, pití, dalekohled, ale třeba také nějaký univerzální kapesní nůž, třeba oblíbený Morakniv. Nůž se totiž v přírodě vždy hodí, i když jdete na vcelku běžný všední výlet. Dokáže se stát neocenitelným pomocníkem, pokud potřebujete něco nakrájet, ořezat, nebo naopak pokud potřebujete improvizovat. Proto, i když vyrážíte do přírody na nenáročnou procházku, vždy mějte nůž u sebe.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: