Vizuál k akci

Víkend otevřených zahrad v PěstírněDEPO: Audiovizuální happening „Garden of Us“

Komunitní zahrada PěstírnaDEPO, umístěná v areálu DEPO2015, vás srdečně zve na Víkend otevřených zahrad, který se uskuteční 8. června 2024. Hlavním lákadlem této události bude unikátní audiovizuální happening s názvem „Garden of Us“, který nabídne interaktivní zážitek a inspirativní setkání se studenty zaměřujícími se na město a udržitelnost.

„Návštěvníci se mohou těšit na prezentace studentských projektů z českých i zahraničních univerzit, které zahrnují happening, fotografie, instalace a projekce zaměřené na téma města a udržitelnosti. Součástí programu bude i aktivní zapojení veřejnosti, kde návštěvníci mohou diskutovat se studenty o jejich projektech a přispět svými nápady k tématu udržitelného rozvoje města,“ vysvětluje pedagožka FDULS ZČU a kreativní koordinátorka akce Zuzana Zbořilová.

„Garden of Us“ je navržena jako prostor pro setkávání, inspiraci a sdílení myšlenek o udržitelné budoucnosti našich měst. Událost nabízí jedinečnou příležitost, jak se seznámit s inovativními nápady a projekty, které mohou pozitivně ovlivnit naše městské prostředí.

Detaily akce:

  • Datum: 8. června 2024
  • Místo: Komunitní zahrada PěstírnaDEPO, areál DEPO2015, Plzeň
  • Čas: happening se zapojením veřejnosti 13:00 do 17:00, vernisáž: 18:00

Více informací naleznete na: https://www.facebook.com/events/813036617023548


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: