Ilustrační foto.

Víte, kdy se vyplatí nakupovat elektronika? No přece během Black Friday

Už déle pošilháváte po nové smart telce, mobile či pračce? Počkejte ještě chvíli. Už zanedlouho jsou tu totiž největší výprodeje roku známé pod názvem Black Friday.

Kdy je Black Friday 2020?

Zdá se vám, že Černý pátek připadne každý rok na jiný den? Máte pravdu. Pokud si nevíte zapamatovat datum, máme pro vás jednoduchou pomůcku – viz vždy, kdy je poslední pátek v měsíci listopad. A máte to. Letos připadne Black Friday přesně na 27. 11. Ale to neznamená, že výhodně můžete nakoupit pouze během tohoto jednoho dne. Ve většině českých obchodů totiž tento „svátek“ trvá i několik dní. Výrazné slevy vás čekají i během největšího dne online nakupování v roce pod názvem Cyber ​​Monday, což je pondělí následující po Černém pátku.

Výhodné nákupy elektroniky

Zvláště výhodné během tohoto období bývají zejména nákupy elektroniky. Mnohé obchody s elektronikou přicházejí během Black Friday se slevami až do výše 80%. Pokud tedy nákup vybraného elektrospotřebiče, smartphonu, notebooku či jiné elektroniky odkládáte již déle, těch pár týdnů se vám ještě určitě vyplatí počkat. Vždyť koho by nepotěšila elektronika pod stromečkem? Obchody se téměř předbíhají v tom, kdo nabídne lepší cenu.

Ptáte se, zda jsou nákupy skutečně takové výhodné? Ano. Avšak – i v tomto případě doporučujeme obezřetnost. Právě v souvislosti s Černým pátkem se i u nás objevili nekalé praktiky některých obchodníků. A proto předtím, než vyrazíte na nákupy, si prověřte skutečnou výhodnost nabídky. Pokud máte nějaký produkt vyhlédnutý už déle, určitě víte, jaká byla jeho reálná cena před slevou. Případně si ji můžete porovnat s jinými prodejci. Při kalkulaci ceny nezapomeňte započítat ani náklady na dopravu, která bývá zvláště při větších zboží dost vysoká. Každopádně, nejlépe uděláte, když budete nakupovat u seriózních a ověřených prodejců, jakými jsou například obchody Alza nebo Okay.

Alza Černý pátek

Obzvláště speciální je zejména Černý pátek v obchodě Alza. Na rozdíl od klasického listopadového Černého pátku ho totiž obchod Alza organizuje i několikrát do roka. Tak se může stát, že během jednoho nebo více dní můžete nakoupit produkt se slevou až 80% i několikrát do roka. Těšit se přitom můžete na slevy napříč celým sortimentem obchodu. A že nevíte, kdy přesně Alza Black Friday je? Nebojte se, zelený mimozemšťan vám to určitě mimořádně rád sdělí .

OKAY Black Friday

Na největší slevy v roce se můžete těšit také v obchodě s elektronikou Okay. A jelikož v OKAY chtějí, abyste na výběr těch nejlepších produktů z elektra i nábytku za skvělé ceny měli dost času, Okay Černý pátek trvá až celé dva týdny. Slevy si tak letos můžete užít od pondělí 16. listopadu až do neděle 29. listopadu 2020.

Takže, na výprodeje elektroniky během Černý pátek se určitě vyplatí počkat, co myslíte?


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: