Foto: Vymalujsisam.cz

Zábava pro děti i dospělé – vymalujte si obraz podle vlastní fotografie

Zatoužili jste někdy po tom, vytvořit si vlastní obraz? Nemusíte být zrovna zkušený umělec, aby pod vašima rukama mohlo vzniknout jedinečné dílo. Malování podle čísel totiž nabízí skvělou příležitost pro každého. Tuto činnost si zamilují dospělí i děti bez rozdílu, stačí jen kreativita a odhodlání.

Malování podle čísel

Malování na plátno podle čísel se stává trendem a není divu. I přesto, že nejste odmalička malířem, můžete si vytvořit originální dílo. Celé kouzlo přitom spočívá v nenápadné úpravě plátna. Pro tento typ malování totiž dostanete plátno s předtištěným motivem podle vašeho výběru. Při malování se tak nechte vést tenkými linkami a jednotlivými políčky označenými číslem.

Ke každému z čísel je přidělena jedna barva – samotný obraz vás tedy celým procesem provede. U této činnosti můžete skvěle zrelaxovat a užít si chvilku pro sebe, či se do tvoření pustit třeba s celou rodinou. V nabídce totiž najdete rozmanité motivy, vybírat tedy můžete podle svých představ, nebo třeba pro začátek zvolit obrazy s jednoduššími motivy, které vás postupně seznámí s jednotlivými kroky při malování podle čísel.

Výběr motivu

V nabídce najdete širokou škálu motivů rozdělenou do jednotlivých kategorií. To pravé tak najde milovník zvířat, přírody či třeba filmů – jednoduše kdokoliv. Pokud však toužíte po něčem opravdu originálním, pak byste měli zvolit malování obrazu podle fotky. Stačí vybrat jakoukoliv vaši oblíbenou fotografii, a ta může být přetvořena v krásný obraz. Ten se může stát krásným doplňkem interiéru, či třeba dárkem pro vaše blízké.

Pokud se rozhodnete pro obraz z vlastní fotky, celý proces je velmi jednoduchý. Jakmile máte vybranou fotografii, stačí ji vložit do objednávky. Obratem poté získáte profesionální grafický návrh toho, jak obraz bude vypadat. Pro případ, že by návrh ve výsledku nebyl podle vašich představ, můžete zvolit jinou fotografii. Jakmile grafický návrh odsouhlasíte, přichází na řadu samotná výroba plátna s předtištěným návrhem. Vy už se pak můžete jen těšit na to, až vám plátno dorazí.

Obsah sady

Malování podle čísel je poněkud specifické – žádá si proto i vhodné vybavení. Kromě samotného plátna připraveného s návrhem tedy v balíčku dostanete také barvy. Ty jsou přizpůsobeny přesně podle vašeho obrazu. Označeny jsou číslem, stejně tak jako jednotlivá políčka obrazu. Na vás už je tedy jen vzít štětec do ruky a přenést barvu na připravené místo na plátně.

V sadě navíc dostanete tři různé štětce, které se liší svou tloušťkou. Budete tak vybaveni pro tvoření těch nejmenších detailů i vymalovávání větších ploch. Jakmile vám tedy balíček dorazí, nemusíte už na nic čekat. Hned se můžete pustit do tvoření a sledovat, jak vám pod rukama vzniká originální kousek umění.

Výběr plátna

Při výběru plátna je samozřejmě jedním z důležitých parametrů jeho velikost. V objednávce si proto můžete vybrat z různých rozměrů dle toho, jak velký obraz chcete. Kromě toho se však nabízí i další významný parametr. Je třeba také zvolit, zda chcete plátno napnout na rám.

Objednat si totiž můžete samostatné srolované plátno, je však třeba počítat s tím, že než se pustíte do tvoření, bude třeba ho vypnout na rám. Příjemnější možností je proto přidat k objednávce také rám – plátno vám přijde již napnuté a vy si s tím nebudete muset dělat starosti. Jakmile namalujete svůj obraz, můžete ho hned pověsit na stěnu.

Malování podle čísel představuje skvělou možnost pro každou kreativní duši. Ať už to se štětcem umíte, nebo teprve začínáte, tuto specifickou aktivitu si zamilujete. Plátno vás totiž provede celým procesem, aniž byste museli být zkušeným umělcem.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: