Foto: OC Plzeň

Báječné aroma, degustace a skvělá zábava! OC Plzeň pořádá KAFEst – festival kávy

Káva patří k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejsou to jen lahodně vonící zrnka, s láskou připravované šálky espressa, při kávě se setkáváme, povídáme si s přáteli nebo si užíváme sladké chvilky nicnedělání. Káva je zkrátka životní styl! Přijďte 18. května od 10:00 do Obchodního centra Plzeň na Rokycanské nasát jedinečné aroma KAFEstu a užít si spoustu zábavy s celou rodinou…

„Hlavní myšlenkou KAFEstu je namíchat ze světa kávy, čaje a dalších teplých nápojů a bohatého doprovodného programu naprosto neodolatelný zážitek pro všechny návštěvníky,“ usmívá se Pavel Kratochvíl z pořádající agentury Shake marketing a dodává: „Káva patří k našim každodenním rituálům. Lidé budou moci proniknout do tohoto krásně voňavého světa, nasát příjemnou atmosféru, dozvědět se spoustu zajímavostí od mnoha odborníků, ochutnat kávu, kterou třeba ještě nikdy nepili, a zároveň si užít zábavné chvilky během doprovodných akcí.“

Akce se bude konat v zastřešeném stanu na parkovišti, aby všechny stánky mohly být pohromadě. Těšit se můžete na řadu výrobců kávy, na lokální pražírny a kavárny. Budete se moci zapojit do degustací a soutěží o hodnotné ceny. A pozor, rozhodně je o co stát – vyhrát můžete i celodenní baristický kurz! Po celý den bude návštěvníkům zpestřovat chvilky DJ Martin Gredner a Van Vega, program bude moderovat Anna Bangoura, na pódiu budou probíhat prezentace výrobců kávy a pražíren, workshopy, cupping kávy i coffee art. Kromě toho bude na pasáži centra umístěna Výstava fotografií z Jižní Ameriky na téma sběr a pěstování kávy prostřednictvím lokálních lidí a pod názvem „Plné ruce práce“.

Na své si přijdou i děti. Po celý den bude pro ty nejmenší připravena kreativní dílna, kde si budou moci vyrobit dekorace z kávy. I na malé návštěvníky budou čekat dárky. 

Nenechte si ujít jedinečný festival KAFEst, který se koná v sobotu 18. května od 10:00 do 18:00 v OC Plzeň na Rokycanské.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: