Zdroj obrázku: rangizzz / Shutterstock.com

Clash of the Stars 5 nabídne odvetu klanu Kotlárovců s Karlosem Bendou

Duel mezi kulturistou Karlosem Bendou a pořízkem Diegem Kotlárem bude patřit mezi největší lákadla pátého dílu Clash of the Stars, který se uskuteční v sobotu 10. června v pražské hale O2 Universum. Půjde totiž o odplatu za prohru Jaroslava Kotlára, synovce Diega Kotlára, který podlehl Bendovi v říjnu minulého roku během třetího galavečera Clash of the Stars.

Pojďme si blíže představit oba bojovníky, kteří by se měli postarat o jeden z nejsledovanějších zápasů pátého pokračování Clash of the Stars s názvem “The Champ is here”. Kdo je tedy Karlos Benda a proč jméno Diega Kotlára vzbuzuje v lidech tak silné emoce? A který ze zápasníků bude plnit roli jasného favorita?

Kdo je Diego Kotlár?

Už jeho příjmení napovídá, že se jedná o pracovníka rodinné bezpečnostní agentury Kotlár Security, jejíž členové patří mezi největší baviče fanoušků bojové organizace CotS. Stěží byste ovšem hledali rozporuplnější osobnost, která se představí v zápasech galavečera Clash of the Stars s pořadovým číslem 5. Důvod? Diego Kotlár byl totiž 10 let za mřížemi a svůj trest si odpykával v nejpřísněji střežených českých věznicích jako jsou Valdice nebo Mírov.

Jednoho dne se Diego Kotlár vrátil z práce dříve domů, kde na něj čekalo nemilé překvapení. Načapal totiž svou tehdejší přítelkyni v posteli s jeho bratrancem. Kotlárova horká krev začala v afektu rozhořčení okamžitě jednat a svého bratrance trefil takovou “dělovkou”, po které bohužel zemřel. Verdikt soudu byl však pro Kotlára poměrně mírný, ve vězení strávil “jenom” deset let.

Diego Kotlár je momentálně už 12 let na svobodě a stará se o 4 děti. Jestliže však Diego bude chtít ještě někdy opakovat své agresivní chování z mládí, bude to právě při souboji s Bendou. Porážka jeho synovce Jaroslava Kotlára mu stále leží v žaludku a zápas proti Bendovi se rozhodl pojmout jako rodinnou pomstu.

Kdo je Karlos Benda?

Karlos Benda je úspěšný český kulturista, který má na svém kontě několik medailí z Mistrovství ČR v kulturistice. Sám sebe oprávněně nazývá sportovcem tělem i duší. Kromě závodní kulturistiky se věnuje také trenérství, působí jako fitness instruktor a jakožto nadšenec do zdravého životního stylu sestavuje jídelníček svým svěřencům.

V organizaci Clash of the Stars si prozatím připsal jednu výhru, a to právě proti Jaroslavu Kotlárovi. Vedení CotS má s Bendou ovšem velké plány a v budoucnu by se měl stát jednou z hlavních tváří této bizarní bojové organizace. Měl se také utkat s Alešem Cvernou ve fackované pod organizací Red Face. Z plánovaného duelu ale nakonec sešlo.

Pro zajímavost dodejme, že Karlos Benda dorazil na oficiální tiskovou konferenci před Clash of the Stars 5 v pražském klubu Duplex s Kamilou Kordulíkovou, bývalou přítelkyní nejlepšího českého MMA zápasníka Jiřího Procházky.

Benda bude jasným favoritem

Aktuální forma obou zápasníků prozrazuje, že by se mělo jednat o jednoduchou záležitost pro Karlose Bendu. Zatímco Benda je svých nejlepších letech a disponuje solidní fyzičkou, postava Diega Kotlára připomíná spíše neohrabaného hromotluka, než zdatného sportovce. Kotlár totiž váží více než 150 kg!

Jak zápas dopadne se dozvíme 10.června.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: