Foto: DeeThane PR

DeeThane vyráží na jarní turné, Plzeň nevynechá

Český streamer a hudebník DeeThane naplánoval na letošní jaro osm klubových zastávek. Během turné nazvaného Tour jak má beat part 1 se zastaví také v Plzni.

„Na tour se fakt těším! Nebude to “jen“ o hudbě jako takové. Připravuju speciální večer, který bude pro fanoušky opravdu nezapomenutelný. A věřím tomu, že je to, co se hudební tvorby týče, teprve začátek celé cesty. Bude to stát za to!,“ neskrývá nadšení z budoucích plánů DeeThane. Kdo byl na jeho vyprodaném koncertě v pražském Lucerna Music Baru potvrdí, že jeho show byla vychytaná nejen po zvukové stránce, ale i vizuální. Vyladěné projekce a skvělá světelná výprava parádně dokreslila celou atmosféru. Z koncertu vznikl i live záznam, který vyšel na digitální distribuci.

Zatím poslední EP DeeThana nazvané Rap jak má beat vydal v 2021. EP má celkem 6 skladeb. „Vrátil jsem se na něm zpátky k rapu, k podle mě naštvanému a extrémně lyrickému rapu, který má svou myšlenku a něco konkrétního sděluje. Místo popěvování, které jsem měl na předchozích deskách, jsem si uvědomil, že mám zase hodně co říct,“ vysvětluje k skladbám nového EP DeeThane. Během tour chce fanouškům představit úplně novou skladbu, kterou vydá oficiálně až po posledním koncertu.

Prodej vstupenek na turné probíhá prostřednictvím sítě GoOut.cz. V Plzni se DeeThane ukáže v 7. května v Anděl Café.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner