Vizuál k akci.

Den pro mámu míří do Plzně

Pro všechny maminky pořádá nezisková organizace Úsměv mámy akci s názvem Den pro mámu, která se uskuteční ve čtvrtek 30. září 2021 v Kavárně a rodinném vzdělávacím centru Andělka. Maminky čeká půl dne odpočinku a prostoru pro načerpání sil a inspirace. V plánu je kromě tvořivých aktivit také beseda s psycholožkou a možnost individuálních konzultací. Vstup na akci je zdarma.

„Mámy jsou hrdinky. Když jim docházejí síly, často zatnou zuby a jedou dál. A dál. A dál. A dál. Jednoho dne ale mohou síly dojít a nedají se vykřesat vůbec z ničeho. Dá to pak zatraceně velkou práci načerpat je zpátky. Jen ten, kdo pravidelně čerpá síly, má na rozdávání. A spokojená máma je pro své děti požehnáním. Pojďme si to společně připomenout,“ říká hlavní koordinátorka plzeňského Úsměvu mámy, Kristýna Petráková a dodává, že akce je určena především ženám, které v mateřství nebo v těhotenství zradila psychika.

Den pro mámu se uskuteční od 9:00 v Kavárně a rodinném vzdělávacím centru Andělka (Sokolovská 1327/74, Plzeň). Nezisková organizace Úsměv mámy ho pořádá za finanční podpory Nadace Komerční banky. „Maminky mohou přijít ideálně bez dětí, ať si co nejvíce odpočinou. Pokud však hlídání neseženou, je možné vzít děti s sebou a využít na místě dětského koutku,“ informuje Petráková.

Maminky by si jistě neměly od 10:15 nechat ujít besedu s psycholožkou na téma Jak se v mateřství nezbláznit.

Dále účastnice čeká řada odpočinkových aktivit, například výroba macramé duhy nebo podzimní dekorace. „Můžete také využít individuálního poradenství s našimi proškolenými konzultantkami, které si samy prošly mateřskými těžkostmi,“ dodává Petráková.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: