Foto: Divadlo PLUTO

Divadlo Pluto nahradí jarní zrušená představení v září

V Divadle PLUTO proběhnou v září náhradní termíny za neodehraná březnová a dubnová představení. Aktuální program k dispozici nejen na webových stránkách divadla, ale také na jeho Facebooku, Instagramu nebo na konci tohoto článku. Pod uvedeným novým datem a titulem je vždy napsáno datum původního neuskutečněného představení.

Zakoupené vstupenky původní představení zůstávají v platnosti. „Jelikož nás celá situace ohledně výskytu koronaviru Covid-19 a z toho vyplývajících bezpečnostních opatření velmi zasáhla a také provozně ohrozila, obracíme se na Vás s mimořádnou prosbou. Budeme moc rádi, když si vstupenky necháte i v případě, že vám náhradní termín nebude vyhovovat. Třeba máte možnost je někomu věnovat – rodině, kamarádům, známým nebo lidem, kteří během boje s pandemií byli v takzvané první linii – tedy záchranářům, hasičům, policistům nebo prodavačkám či švadlenám, kteří si rádi přijdou po všech probdělých nocích odpočinout k nám do divadla,“ vyzývá divadlo.

Pokud byste přeci jen nenašli nikoho, kdo by vstupenky využil, a požadovali náhradu vstupného, můžete je vrátit v období od 15. do 30. června 2020 v pokladně Divadla PLUTO. Otevřena bude od pondělí do čtvrtka vždy od 15 do 19 hodin. Pokud neuplatníte nárok na náhradu vstupného v tomto období, platí, že máte zájem zúčastnit se představení v náhradním termínu.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: