Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Elegance s Rako obklady

Zařizujete interiér a nastal čas na výběr vhodných obkladů? Ale jaké si vybrat, když jich trh nabízí takové množství? Jděte hlavně po kvalitě, kterou najdete s Rako obklady. Jsou nedílnou součástí moderního bydlení a do interiérů přinášejí nejen krásu, ale i funkčnost a odolnost. Obklady jsou vyrobeny z moderních materiálů v té nejvyšší kvalitě, které splňují vysoký standard. Vzhledem k důrazu na inovace, přichází s unikátními a moderními vzory, které přemění každý prostor na místo plné elegance a stylu.

Krásné a praktické

Hledáte-li spojení estetiky a funkčnosti, jsou pro vás ideální volbou právě tyto obklady. Jsou vyrobeny z materiálů, které odolávají vlhkosti, což je to pravé pro koupelny nebo kuchyně. Kombinace designu a praktičnosti umožňuje vytvářet interiéry, které nejen odrážejí osobní styl, ale také splňují nároky každodenního života. Navíc získáte u jednoho dodavatele obklady všech druhů, do celého interiéru, ale také do exteriéru. Lze si vybrat z velkého množství designů, typů a druhů. Je-libo moderní styl nebo spíše tíhnete k retro designu? Žádný problém i takové zde najdete ovšem vyrobené pomocí nejmodernějších technologií tak, aby byly nejen krásné, ale také praktické.

koupelna
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Inovace-synonymum moderní doby

Inovace, důležitý trend, který pohání lidstvo napříč všemi odvětvími. Keramické dlaždice se vyrábí stále ve větších formátech a menších tloušťkách se zaměřením na nové způsoby opracování povrchu. Tento způsob opracování umožňuje tvorbu poutavých textur, které na pohled i dotek imitují jiné materiály, například dřevo, které od pravého takřka nerozeznáme. I Rako jde s dobou a snaží se neustále vyvíjet, inovovat a zlepšovat své produkty s využitím nejmodernějších technologií a nových poznatků z léta praxe. Výsledkem jsou krásné moderní obklady, vyrobeny ve špičkové kvalitě a s dlouhou dobou trvanlivosti.

Pohrajte si, tvořte

Neustále se obměňující novinky, aktuální designové trendy, ale také retro obklady z domovů našich rodičů a prarodičů, to vše najdete v nabídce Rako obklady. Hrajte si, kombinujte nechte se pohltit světem kreativity a vytvořte prostor, který nejen oslní svým designem, odrazí vaší osobitost a také poskytne pohodlí a praktičnost pro každodenní život.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru