Foto: Organizační tým Kariéra ve zdravotnictví

5. ročník veletrhu Kariéra ve zdravotnictví zve studenty i zdravotnickou veřejnost

Veletrh Kariéra ve zdravotnictví se letos opět uskuteční pod pokličkou Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity (FZS ZČU). Proběhne 1. listopadu v prostorách fakulty v čase mezi 9. a 14. hodinou. Pořadatelé zvou veškerou zdravotnickou veřejnost v Plzni od studentů zdravotnických oborů vysokých škol, středních škol, jejich absolventů až po lékaře či zdravotní sestry.

Poslední ročník veletrhu na FZS ZČU navštívilo přes 400 studentů a plánovaný 5. ročník si klade za cíl dosáhnout návštěvnosti 500 studentů zdravotnických oborů z Plzně. Návštěvníkům veletrhu se představí téměř 20 zdravotnických zařízení působících po celé republice. Jedná se o akci, která studentům nezajišťuje pouze možnost získat pracovní uplatnění po studiu, ale také nabízí možnosti spolupráce v průběhu studia.

Kromě osobního setkání se mohou návštěvníci dozvědět základní informace o vystavovatelích písemnou formou v katalogu Kariéra ve zdravotnictví. Tato brožura se rozdává zdarma přímo na místě každému návštěvníkovi veletrhu a i po jeho skončení.

A na co dalšího se můžete na veletrhu těšit? „Připravili jsme řadu přednášek od partnerských společností. Již tradičně vystoupí i známa tvář z oboru. 5. ročník letošek uvítá MUDr. Tomáše Šebka, českého chirurga a účastníka misí Lékařů bez hranic. Přijdte na veletrh i vy a vyslechněte si zajímavé přednášky nebo nalezněte práci snů ve svém oboru,“ přibližuje akci její koordinátor Aiman Al Masani.

Veškeré další informace o veletrhu můžete najít na našich webových stránkách www.kvzcz.cz nebo na facebooku.

Galerie:


Veletrh Kariéra ve zdravotnictví

středa 1. listopadu, 9 – 14 hodin
Fakulta zdravotnických studií Západočeské univerzity


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 


O Autorovi:

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.


Lucie Čechová

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.

Tipy z kalendáře akcí: