Ilustrační foto.

LPG plyn – palivo budoucnosti

LPG se v současnosti řadí mezi nejpopulárnější paliva. Důvodů podporujících tuto skutečnost je opravdu mnoho. Jedním z nich jsou opravdu široké možnosti využití. LPG plyn našel své místo v nejedné domácnosti, kde je hojně využívám pro vaření, ale také také například k vytápění celých rodinných domů a ohřev vody. Zde však jeho možnosti nekončí, hojně je využíván také v průmyslu, jako alternativní palivo pro motorová vozidla, ale nepřímo také k rekreačním účelů. Plynová láhev totiž dokonale poslouží jako zdroj energie pro vaření, ohřev vody nebo topení nejen na dovolené.

LPG plyn v průmyslu a službách

Jak již bylo zmíněno, LPG nabízí opravdu široké možnosti využití. Díky cenové dostupnosti a energetické efektivitě se jedná o palivo, které je hojně využívané také v průmyslu a službách. Na LPG plyn můžeme narazit v gastronomii, kde bývá ve formě plynové láhve využíván jako zdroj energie pro kuchyňské spotřebiče. Potkat ho můžeme i ve stavebnictví, skladových prostorech nebo těžkém průmyslu, kde pohání vysokozdvižné vozíky nebo průmyslová zařízení pro sváření. U lahví do vysokozdvižných vozíku vyberte takovou, která je vybavena filtrem, který chrání motor před zenčištěním.

Bez ohledu na to, v jaké oblasti podnikáte, LPG je skvělý zdroj energie pro Vaši firmu. Při používání plynu je třeba mít na paměti, že bezpečí je na prvním místě. Vybírejte pouze sortiment, který má příslušné bezpečnostní certifikace a důvěru klientů.

Plynová láhev a rekreace

Grillování, kempování, pobyt na chatě. Všechny tyto činnosti jsou spojovány s letním obdobím a dlouho očekávaným odpočinkem. Věděli jste, že plynová láhev je skvělým pomocníkem i v tomto případě? Díky široké nabídce můžete vybrat takovou, která bude rozměry odpovídat vašim potřebám. Malá plynová láhev skvěle poslouží při grilování na plynovém grilu. Chystáte se na rodinný výlet s přívěsem nebo na jachtu? Potom sáhněte láhvi větších rozměrů. LPG plyn je vhodný i pro delší dovolenou. Výměna bomby totiž většinou netrvá déle než 5 sekund a hravě ji zvládne naprosto každý.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: