Měšťanská beseda. Foto: Plzenoviny.cz

Měšťanská beseda zve diváky KOLEM SVĚTA ONLINE

Online promítání filmů nabízí už dva týdny Kino Beseda. Internetový program se nyní rozšiřuje o cestovatelské přednášky festivalu Kolem světa. Ty se vzhledem k epidemiologické situaci konají online a téměř každý večer vezmou diváky do jiného koutu naší planety. Vstupenky na přednášky jsou v prodeji na www.mestanskabeseda.cz a zájemci si mohou vybrat, jakou částkou chtějí pořadatelům přispět.

Letošní rok příliš cestování nepřeje, jeho fandové se však od středy 4. listopadu 2020 mohou prostřednictvím Měšťanské besedy a festivalu Kolem světa vydat od Aljašky přes Havaj, Karibik, Yukon či třeba Etiopii a Jihoafrickou republiku až na Nový Zéland, do Indonésie nebo Himalájí. Nabídka cestovatelských přednášek je ještě mnohem širší, protože probíhají téměř každý večer a jsou zatím naplánované až do prosince.

Virtuální koncerty mezi knihami

„Jsme rádi, že můžeme našim divákům ve spolupráci s pořadateli festivalu Kolem světa nabídnout možnost podívat se na různá zajímavá místa z pohodlí domova,“ řekla Hana Rendlová, která má na starosti program Měšťanské besedy. „Poutavá vyprávění, fotky i videa z cest pomůžou zpestřit běžný den v této nezvyklé době.“ 

Zájemci se mohou k přednáškám připojit pomocí odkazu a kódu na vstupence, kterou zakoupí na www.mestanskabeseda.cz úplně stejným způsobem jako na jiný program v Měšťanské besedě. U vybrané přednášky si mohou zvolit, zda chtějí pořadatelům přispět 50, 100 nebo 200 korun. Po zaplacení dostanou potvrzovací e-mail s odkazem na stream, který je aktivní 30 minut před začátkem. Přednášky se přenáší pomocí programu Zoom.

PROGRAM FESTIVALU


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: