Polštář s potiskem. Foto: Wanapix.cz

Polštářek s fotkou jako inspirativní dekorace

Vánoce se blíží a jistě přemýšlíte, jak originálně obdarovat své blízké. To totiž nemusí být vůbec jednoduchý úkol, obzvláště pokud chcete obdarovaného oslnit něčím osobitým. Takový požadavek splňují dárky připravené na míru a nezáleží na tom, zda půjde o překvapení pro babičku nebo vnuka.

Osobitý dárek, který potěší každého

Dárek na míru je unikátní tím, že je určen pouze jedné osobě a nikomu jinému. Někdy může jít i o překvapení pro pár. Většinou se jedná o takzvané personalizované předměty, jejichž ústředním tématem je fotografie. Nemusíme ale zůstávat jen u obrázku na stěnu – co si budeme povídat, to až tak originální dárek není. Umístíte-li však snímek na předmět, hned nabývá zcela jiných rozměrů.

Výborným nápadem jsou personalizované polštáře. Ty jsou samy o sobě základním dekorativním, ale i praktickým doplňkem v každé domácnosti a hodí se jak do obývacího pokoje, tak do ložnice, předsíně či do dětského pokoje. Lze jimi velmi dobře místnost zútulnit a přizpůsobovat ji například ročním obdobím. Polštáře s fotkou mají tu výhodu, že je lze personalizovat do nekonečna. Nemusíte skončit jen u portrétů, oblíbené jsou také motivy s oblíbenými místy či dokonce kresby dětí či vtipy.

Polštář s potiskem
Polštář s potiskem. Foto: Wanapix.cz

Péče o takové polštáře je jednoduchá. Povlak s originálním motivem lze velmi dobře svléknout z výplně a vyprat. Výroba personalizovaných polštářů je také snadná. Vše probíhá online z pohodlí vašeho domova a vybírat můžete z různých materiálů, velikostí i tvarů. Navíc můžete nakupovat už od jednoho kusu – více zde.

Možností je více

U polštářků na míru můžete jen začít. Osobité dárky s fotografiemi mohou být i hrnečky, kalendáře či láhve. Inspirovat se můžete na stránkách www.wanapix.cz, kde nenajdete jen nápady na další personalizované předměty, ale rovnou si je můžete vytvořit a objednat. Vánoce se blíží, tak neotálejte.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: