Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Potřebujete stylové brýle? Nebojte se slavných módních značek

Hledáte zajímavé a dioptrické brýle? Nejspíše navštívíte nejbližší oční optiku a budete sledovat obroučky, jež jsou v její nabídce. Určitě tady najdete spousty zajímavých variací, nicméně nejspíše přijdete o nejznámější světové módní značky. Bohužel je tomu tak a brýle se vyplatí nakoupit na internetu. My vám jednak prozradíme, jaké slavné značky je mají ve svém portfoliu, a jednak doporučíme i online prodejce.

Dior jak symbol elegance

Naším prvním tipem jsou brýle značky Dior. Ta se stala za dlouhá léta své existence symbolem elegance, krásy a především ženskosti. Dámské brýle jsou jemné a vypadají náramně. Ostatně už v roce 1946 návrhář Christian Dior způsobil doslova revoluci, a to svou první kolekcí nazvanou New Look. Ve světě módy se proslavil ale i parfémy a brýlemi.

Gucci s nádechem Itálie

Máte raději italskou lehkost a jižanský styl? Jasně. Proč ne? Italská oděvní společnost Gucci byla založena Gucciem Guccim již v roce 1920 a vždy se specializovala hlavně na módu, konkrétně na kožené zboží. Mimo jiné vyrábí také nejrůznější módní doplňky včetně brýlí. Ostatně stačí zadat sousloví Gucci outlet a podívejte se na nabídku třeba právě dioptrických či slunečních brýlí.

Ďábel nosí třeba brýle Prada

I takto je možné parafrázovat slavný film s Meryl Streepovou v hlavní roli. Tento italský módní obchod byl založen již v roce 1913 a zasloužili se o to dva bratři Martino a Mario. V nabídce měli vždy především módní doplňky a luxusní zboží z kůže. Postupem času se tato značka zaměřila i na brýle, a to v mnoha zajímavých podobách. 

Vyberte si sami online

Zapomeňte na omezené nabídky nejrůznějších kamenných prodejen. Ty nejznámější značky brýlí nabízí u společnosti Eyerim. Vybrat si můžete třeba i brýle Bvlgari, Giorgio Armani a mnohé další. 


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: